Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Angelfire ağlatacak beni hrrr...

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşımla şarkı kaydettik bir tane. mp3 formatında arkadaşlarım dinlesin diye yayınlamak istiyorum, angelfire'dan host aldım bedava, upload ettim şarkıyı ama çalışmıyor erişilemiyor, herhalde .mp3 formatı kabul edilmiyor dedim .zip olarak tekrar upload ettim yine olmuyor çalışmıyor.
www.angelfire.com/creep/antimodes/slavery.zip direk link verirsem bu ama sayfayı bulamıyor
www.angelfire.com/creep/antimodes/ bu siteye de link koydum buna da tıklayınca bulamıyor neden bu yardım edin lütfen?[signature][hline]Some people are born with tragedy in their blood.
UIN: 2060306
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

Dosyanın adını tam olarak yazman gerekiyor mesela heDeHOdo.JPEG diye bir şey upload ettin, başkalarının ona dışardan ulaşması için www.angelfire.com/hede/hodo/heDeHOdo.JPEG şeklinde girmesi lazım browserına yoksa bulunamadı falan filan diyor. Bu arada benim asıl yazmak istediğim Angelfire'ın dışardan image host etme kıyağının kalkmış olmasıydı, çok güzel bir şekilde kullanıyordum şimdi bakşa bir alan bulmam gerekecek pıff :(

of of...[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...