Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

death knight uçan binek??

superwiz

Öne çıkan mesajlar

abi kesin bir bilgi bilen varmı şimdi shadowmoondan train ettim
dk mekanına geldim orada şu yazıyor kuş 950 gold ama 5 klığı train ettiğinizde kuş otomatikman 280 uçmaya başlıyor istiyen dk mekanında fp ci herifin sol tarafındaki adama bakabilirde ben yanlışmı yaptım yoksa questlemi yapılıyordu 77 de bunu soruyorum=?:S
Sosyal ağlarda paylaş

superwiz said:
abi kesin bir bilgi bilen varmı şimdi shadowmoondan train ettim
dk mekanına geldim orada şu yazıyor kuş 950 gold ama 5 klığı train ettiğinizde kuş otomatikman 280 uçmaya başlıyor istiyen dk mekanında fp ci herifin sol tarafındaki adama bakabilirde ben yanlışmı yaptım yoksa questlemi yapılıyordu 77 de bunu soruyorum=?:S

Doğru yaptın. Herhangi bir quest yok bunun için. Hızı riding yeteneğine göre otomatik olarak değişiyor.

http://www.wowhead.com/?item=40775
Sosyal ağlarda paylaş

Death Knight (skill)
lvl 30 - 0g
lvl 60 - 0g
lvl 70 - 800g
lvl 70 (epic) - 5000g
lvl 77 - 1000g

DK (mount)
lvl 30 - 0g
lvl 60 - 0g
lvl 70 - 1000g
lvl 70 (epic) - 0g

Yardımcı olur sanırım.Benim bildiğim kadarıyla bu 1000 g yada discountlu halıyle odedıgın para sadece mount parası riding skill train parası dahil değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Herhangi bir yerde yazıyor mu Dk bu mountu mecbur almalı diye?
Benim bildiğim kadarıyla alınması gerekmiyor onlarda horde ise Wind rider'a alliance ise gryphon'a binebiliyorlar.

Araştırıyorum sonra editlemek zorunda kalmayayım...

Bu arada Dk'sı olan bir arkadas konuya açıklık getirebilirse güzel olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Warchief said:
Herhangi bir yerde yazıyor mu Dk bu mountu mecbur almalı diye?
Benim bildiğim kadarıyla alınması gerekmiyor onlarda horde ise Wind rider'a alliance ise gryphon'a binebiliyorlar.

Araştırıyorum sonra editlemek zorunda kalmayayım...

Bu arada Dk'sı olan bir arkadas konuya açıklık getirebilirse güzel olacak.

ben aldım mountu ama alma zorunluluğun yok, gidip riding train yaptığın yerden normal mountda alabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

abi mesela ben dk'yım, oyunda da bana ozel mount var, teknik olarak hic bir artısı yok, ama gorunusu guzel, dk oldugum icin de uyuyor tabii dogal olarak bana... e ben, zaten bana ozel olan mount'u almak icin niye normalden fazla (ki az da degil yani 5 katı) vermek zorundayım ki ? ben de biliyorum gidip normal mount alabilecegimi...
Sosyal ağlarda paylaş

abicim anlamadığınız olay şu 900 g riding train ettinizmi 900 gold a da uçan bineği aldınızmı,5000 lik binek aldığınızda tekrar 280 lik kuş almanıza gerek kalmayacak otomatik 280 uçmaya başlayacak ,ha bide 1000 g northrendde uçması için verilmesi gerekiyo tabii oda ayrı bi hengame:S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...