Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elven Wizard vs. Oracle

mayfer

Öne çıkan mesajlar

Vallaha kendi kendinize gülün şu lvl da bu daha güçlü bu lvl da bu güçlü diye healer ve dmg dealer ı karşılaştırdınız. Ben de iyi güldüm müdahale etmeseydim devam etseydiniz keşke.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

şu insanlar tüm topici okumadan önce neden ziplar anlamam sonrada cok bilmiş cok bilmiş yorumlar yapmiolarmi tobe yarabbim..

baal farkettinmi geri planda bi yerlerde bi iki player pvp yapio bole ortamldarda nasil bisi olur valla heralde bu dragon abimiz pencesiyle 2k filan dmg atiodur.. ben uzaktan dövüceceim icim np'de :P size acidim direm[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

[Bu mesaj Creel tarafından 06 Mayıs 2004 08:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

+ hani gene atlarsin die yaziim
lvl30 dan sonra o healer dedigin adam kro warriorlar (bkz: baaluo) kadar dmg atmaya baslio dual silahlarla (str farkini göz ardi edersek)
oracleye sadece healer dicek babayigit bulunmuyo anlayacagin.
yani ne demisler cok bilmicen cok gozlem yapacan[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Creel, 06 Mayıs 2004 08:49 tarihinde demiş ki:
şu insanlar tüm topici okumadan önce neden ziplar anlamam sonrada cok bilmiş cok bilmiş yorumlar yapmiolarmi tobe yarabbim..

Bu laf bana mı geldi, anlamadım.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 04 Mayıs 2004 21:54 tarihinde demiş ki:
selamlar arkadaşlar...
etrafta bayağı bu iki class ile ilgili okumuş olsam da bi türlü karar veremiyorum. elf mage karakterim var. ilk class seçimimi yaparken hangisini seçmem konusunda sizin de tavsiyelerinizi aliim dedim. özellikle bu iki classtan birini oynamış arkadaşlar varsa tavsiyelerini bekliyorum. artıları nedir, eksileri nelerdir vs...

bu mesaji göz ardi ederek la laa siz dialerla healeri karsilastirionuz dien arkadas sen deilmiydin sendin dimi eed eed sendin sendin..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Ne iyi etmişte up lamışsın canım benim, arkadaş hangisi daha güçlüdür diye sormamış, gelen yorumlarda bu daha güçlü bu şu level dan sonra döver gibi sözler görünce bende fikir belirttim. Ben aslında senin o lafı etmenin altındaki sebebide biliyorum. Ben o postu attığım sırada siz baal la aranızda muabbet çeviriyodunuz ondan gocunuverdin.

"şu insanlar tüm topici okumadan önce neden "ziplar" anlamam sonrada "cok bilmiş cok bilmiş yorumlar yapmiolarmi tobe yarabbim".. "

bu cümleyi şu uslupta söyledikten sonra sen benim sana diycek başka sözüm yok. Çevirin muabbetinizi haydi devam.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

izne ihtiyac yoktu ama.. saol yüce gönüllük etmişsin :)
+ hangi class hangi lvlden sonra güclüdür geyidie.
bi insan oracle olup ulan bunda bisi yokmush diebilir.. bunun yerine bizim sölediklerimizi göz önünde bulundurup gelecekte iyi bi chari olacagini düsünerek ona göre karar verebilirdi bakiş acisi işte..
ben wizardi tercih ederim pure mage tercihimdir her zaman kimisi gelir oracleyi secer alir dual saberi soulshotla power attack bonuslarini kapatir warlock tadinda dalar
arkadasimiz iki classinda oynanişi hakkinda bilgi sahibi olsun die yazioz surda bisiler yoksa banane..
ve hala senin tamamini okumadan yorumda bulundugunu düsünürorum tabi benim düsüncem beni baglar..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamını okumadığın dediğin konuya senden sonraki ilk postu atmışım, olaya oracle nasıl sololar wizard nasil sololar değil oracle şunu yapar şu var diye bildigim kadarıyla cevap atmışım, oracle ın solo için olmadığını healer tabanlı olduğunu unutup oracle ın solosuyla wizard ınkinin karşılaştırılması üzerinede son mesajı attım. Yalanmı söylemişim komik değilmi? Yüzüne gülmüyorduk komik derken senin okadar alınıpta "şu insanlar tüm topici okumadan önce neden ziplar anlamam sonrada cok bilmiş cok bilmiş yorumlar yapmiolarmi tobe yarabbim" gibi bi cümle kurcak kadar sinirleniceğini tahmin etseydim dip not düşerdim vallaha.

Yaptığım çok bilmişlik değil fikir sahibi olduğum bi konuda yorumda bulunmaktır ortalığa laf olsun diye boş mesaj sallamadım.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya adet oldu her konu sonunda iki kişi birbirine giriyor bizde modaya uyalım dedik üstad.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

farkli acılardan bakkioz ve ben sinirlememiştim :P sadece gayet bariz olan bi noktada tutup sen dmg dierlrle healeri karsilastirionuz diyince gaza geldim ona lafim yok..
oracleler lvl30 sonrasi o dmg dialer wizardlari oynatio elinde.. bu demekki karsilastirilabilir classlar..
nese mayfer anlamişssindir sen olai artik..
cok bile yazdik :P

+ modayi takip etmek lazim :P[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Mayfer bunları okuduktan sonra human rogue açmaya gitmiştir.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

töpe yarabbim :P
abi yukarda yazanlar varya yukarda yazanlar aynı senin icinde gecerli..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...