Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wotlk Jewelcrafting - para kazanma

Astral

Öne çıkan mesajlar

FreEmoon said:
@Aluriel

Ya o casual trinketi. Uldumanda kesin çok daha imbası düşer, 25 man yapamayan adam para kassında alsın diye konmuş gibi. Bizim serverda 15k o trinket, bence direk yazık hardcore bir adamın bu trinketi alması.

olurmu hiç ya. fury of the fight flights + o trinket en iyi combo su an. tekrar bi arastir bence.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
@Aluriel

Ya o casual trinketi. Uldumanda kesin çok daha imbası düşer, 25 man yapamayan adam para kassında alsın diye konmuş gibi. Bizim serverda 15k o trinket, bence direk yazık hardcore bir adamın bu trinketi alması.

Oyundaki en iyi trinket su anda. 15k para harcadim bekliyorum gelsin diye.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
@Aluriel

Casual Trinketı ? :D

Sanırım pek incelemeden bu yorumu yaptın. Birçok class için oyundaki en iyi trinket int/str/agi/spi versiyonları mevcut.

http://www.wowhead.com/?item=42987
http://www.wowhead.com/?item=44253
http://www.wowhead.com/?item=44254
http://www.wowhead.com/?item=44255

Alt karakterime insc kastım onu yapabilmek için :P Ayrıca tamamlanmış hali genelde oldukça pahalı oluyor. Onu almaktansa 8 adet kartı 5-6k golda alabilmek mümkün. Ha şüphesiz biraz vakit alır, ah ile haşır neşir olunmasını sağlar ama daha akılcı bir iş yapılmış olunur; ucuza gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

İyide ben trinket kötü demedim ki.

Evet çok imba bir trinket ama şuan ki content için tamamen gereksiz, eğer 10 kişi 25 man naxx falan yapmayacaksanız. Ordan gelen dps'e ancak ulduarda ihtiyaç duyacaksınız, 3.1 gelene kadar gurunuzu okşamaktan fazlasını yapamayacak bir trinket.

3.1 gelincede tam kullanabilecek noktaya gelmişken büyük ihtimalle 2-3 haftada yenisi ile değiştirmek zorunda kalacaksınız. Yani bir raiderın onu effektif kullanma süresi olsun olsun 1 aydır. 1 ay içinde 15k verilirmi bilmiyorum, ben vermem.

Ama onu alan bir casual muhtemelen yeni exp gelene kadar üstünden çıkarmayacaktır. En iyi ihtimalle 1.5 sene civarında kullanır. Ehh bu süre içinde 15k'yı bulur buluşturur bu trinketi alır.

Bu sebeple bu trinket bariz casual trinketidir. Onlar için konmuştur. 6 ay sonra hiçbir raider yüzüne bile bakmazken, tüm casualların hala 1 numaralı trinketi olacak bir item için, "casual trinketi" demekten hiçte rahatsızlık duymuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

freemoon bi araştır getirisini o trinketin ondan sonra "casual itemidir" de tekrar. lütfen ciddi ciddi böyle iddia etmeden önce düşün bi kere daha. survival oynayan herhangi bir hunter kolay kolay değiştirmiyecek o trinketi emin olabilirsin. ancak aynı tipte (pasif agi + agi proc) bir trinket gelir ulduuar ile o zaman olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

@Aluriel

Ya allağınızı severseniz şu araştır lafını bir kenara bırakın, benim kadar tüm classları birden takip eden kaç kişi var şu forumda.

Ulduar gelince tekrar up'lıyalım bu konuyu. trinketi bir daha karşılaştıralım.

O trinketin sana ortalama katkısı 185 agility. Ulduarda adam koyar oraya 200 AP ve procladığında 600 haste rating veren trinket (ki bu daha ilk bosslardan düşecek 226+ level birşey olacak, son bosslardan çok daha imbası düşecek.) direk çöp olur o trinket.

Eski Darkmoonlar içinde zamanında ne attı tuttu millet, sonra daha SSC'nin kapıdan girdiler baktık kimse kullanmıyor o yere göğe sığdıramadıkları trinketi. Tarih tekerrürden ibarettir.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam çöp olucak o trinket. Sakın almayın. Alanlarda aptal zaten, casual hepsi. Şunu dedirttin sonunda bana, helal olsun.

Bu arada 165 ap değil trinketin getirisi. lightning reflexes, bok, tsa, EW işin içine girince çok daha fazla. istersen matematiğini de gösteririm sana ama gerek yok. ayrıca 200 ap + proclayınca 600 haste veren trinkete değişmem ben onu.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
Tamam çöp olucak o trinket. Sakın almayın. Alanlarda aptal zaten, casual hepsi. Şunu dedirttin sonunda bana, helal olsun.

Bu arada 165 ap değil trinketin getirisi. lightning reflexes, bok, tsa, EW işin içine girince çok daha fazla. istersen matematiğini de gösteririm sana ama gerek yok. ayrıca 200 ap + proclayınca 600 haste veren trinkete değişmem ben onu.

anlamamakta ne ısrarcısınız olay 200 ap 600 haste degil demek istenen su raid yapan adam icin onun daha iyisi gelicek ha 200 ap 600 haste iyi gelmedi ise sana 300 ap 1000 haste diye dusun
Sosyal ağlarda paylaş

sparkcaster o ne kadar tırt dediğin trinket EJ'ye göre en iyi enchancement shaman trinketi :O

Trinket EP Calculation
[Mark of Norgannon] 69 * Expertise EP + (491* Haste EP/6)
[Bandit's Insignia] 190 + [(1 + Crit%) * (1504+2256)/2]/50 * 2
[Fury of the Five Flights] short warm-up period, 310 EP over time
[Grim Toll] 83 * Hit EP + Armor Pen EP * 612 * 10/50
[Darkmoon Card: Greatness] 90 * Agility EP + 300 * Agility or Intellect or Strength EP * 15/45
[Loatheb's Shadow] 84 * Crit EP + 670/6
[Mirror of Truth] 84 * Crit EP + 1000/6
Sosyal ağlarda paylaş

servet düşmanıyım tabi abi. 1 haftadır "kasıyorum" daha yeni 201 e geldi JC. etrafımdakilere bakıyorum 10k altında parası olan adam yok hehe. adamın teki var guildde JC market herifin elinde, 140k parası var adamın ya şaka gibi. ben fakirsem herkes fakir olsun :P

dwo, kasıyorum abi JC işte sana mı kaldım hıh :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...