Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

N73 ile ilgili düşünceler...

Pluton

Öne çıkan mesajlar

Selamlar, şuan elimde bi n70 var. Feleği şaştı artık kaç yıldır. N serisinede bayıldıgım için ve fazla bi paramda olmadıgı için N73 almak ister gibiyim. Sizce dogru bi karar mı olur ? NEdir ne değildir düşünceleriniz nedir ?

Ben araştırdım bana gayet güzel geldi ama bilmediğim bişeyler vardır belki =)

Ha birde N73me felan diyolar o ne cacıktır ya 20YTL daha fazla ayrı bişeyini göremedim =)
Sosyal ağlarda paylaş

eski bir N73 kullanıcısı olarak pek tavsiye etmem cinali'nin de dediği gibi işletim sistemi çok yavaş + kamerası da 3.2MP olmasına rağmen pek bi cacık etmez çünkü N73ün kamerası sürgülü kapaktır ve fotoğraf çeke çeke ilerde arka kapağı açtıında resim çekerken diyelimki elin açtığın o kapağa değdi kamera kendine reset atıo ve eğer sende fotoğraf çekerken ayar yaptıysan (siyah,sephia,negatif,gece modu falan da filan) bütün ayarlar başa dönüo, gayet sinir bozucu bişi..
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:
ben de o kadar ipaq fanboyluğu yaptıktan sonra htc 8500 aldım biraz önce asdf. haydi hayırlısı.

http://www.hepsiburada.com/htc-qtek-8500-strtrk-kucuk-mucize-512-mb-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?categoryid=371946&productid=telcepqtek8500

güzelmiş hakkaten bu fiyata. bi de wireless olsaydı tadından yenmezdi :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi neden bu zamana kadar smartphone kullanmamışım, çok iyiymiş ya. snes, nes ve mame emülatörleri kurdum makinaya, eski fake nes'imde (famicom) oynadığım oyunları falan oynuyorum. quake, doom, duke portları kurdum. bir tek quake yavaş çalışıyordu cpuyu overclock ettim 180mhz'dan 254'e :p sonra o da adam oldu ilk episode'u bitirdim yolda aheh. coreplayer+fring olabilecek tüm video ve im çeşitlerini destekliyor zaten. tonlarca program var her şeyi yapmak için, office ile yazılarımı editleyebiliyorum. ea pda'lar için 3D oyunlar yapmaya başlamış prince HD falan filan onlara baktım iki üç. tam geek's dream hehaeh. reklam yaptım resmen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...