Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu saat olmuş

BloodyBeast

Öne çıkan mesajlar

3. ödevim olarak fritz lang ismindeki yönetmenin metropolis isimli filmini izlemem gerekiyor sonra kendisini araştırıp bigüzel yazı yazmam gerekiyor. aslında kitabını almamızı söyledi hoca efendi hatta bide utanmadan eklediki "kitapları bulamazsanız xxxxx numara bay fkjdf ile görüşün adımı verin selamımı söleyin yardımcı olcaktır" YÜOK YAAAAA???!?!? ulan iyice ticarete döktüler işi bu ne lan.
Sosyal ağlarda paylaş

selam, ben de vize kasıyorum
6'da başladım sınav sabah 11'de

hayır bir bilgisayar mühendisi adayına 2. sınıfta elektromanyetik dalga diye bir ders niye verilir anlamadım ki.
3-4'te seçmeli ver işine yarayacak olan gitsin alsın.

yok alembertin denkleminden düzlem dalganın ot çöp polarizasyonuna doğru ispat yapın da bıdı bıdı

BANA NE ULAN DALGADAN.

pff.
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:
selam, ben de vize kasıyorum
6'da başladım sınav sabah 11'de

hayır bir bilgisayar mühendisi adayına 2. sınıfta elektromanyetik dalga diye bir ders niye verilir anlamadım ki.
3-4'te seçmeli ver işine yarayacak olan gitsin alsın.

yok alembertin denkleminden düzlem dalganın ot çöp polarizasyonuna doğru ispat yapın da bıdı bıdı

BANA NE ULAN DALGADAN.

pff.

oha acıdım.yazık valla dsfhasd
Sosyal ağlarda paylaş

burtonesk said:
Xenocide said:
3. ödevim olarak fritz lang ismindeki yönetmenin metropolis isimli filmini izlemem gerekiyor sonra kendisini araştırıp bigüzel yazı yazmam gerekiyor.

ne güzelmiş ödev

aralarından en iyisi bu zaten sağolsun. filmide az önce bitirdim. aslında enteresan türk sinema sektöründe daha yeni yeni uygulayabildiğimiz enteresan efektler uygulamış adam 1927'de!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...