Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Glory Of The Hero tartışma başlığı

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

toggie said:
abi sadece bu değil ki ugrastıracak sey. tamam en zoru bu olabilir ama bilmem kac tane instance'a birden fazla kez girmeni falan gerektiriyo. yarısında falan isini iyi bilen adamlar lazım grubu toparlayacaksın. bi de voilet hold'da sansına achievementı olan boss gelecek falan.

yani gotta go olmasa da yine bedava değil bence.
vh neredeyse her gün yapıyorum 80 lediğimden beri, erekem i görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

bu herald denen zibidiyi iki dakkada kesmek için kastıgımız 12312 denemeden sonra taktik çıkarttık kendimiz.

başta bl açmadan abanıyoruz bossa, %45 e kadar getiriyoruz. bu sırada partide healer ve çakma bi dps addlere ölüyor. 3 kişi kalıyor partide. sonra hemen bossa abanıp %33 e getiriyoruz 3 kişiyle insanity e giriyoruz 5 6 sn de cloneları kesip bossun kalanını nukuyoruz bl açıp. 10 15 sn kala yaptık böyle. diğer türlü başta abanıp %33e getirip 2. insanity alınca partide caster dps varsa yapması çok zor oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün yaptık gotta go yu. en sonunda yüzümüze güldü şans. valla hayatımda bi archimonde bi illidan bi de bu anubu kestiğimde bu kadar sevindiğimi hatırlıyorum. nasıl bir dps çıktıysa %84 de casta basladı boss %49 a indirdik 5800 dps gördüm recountta, böle de bişi görmemiştim. valla elim ayagım titredi yaptıktan sonra. 500g falan rpr parası vermişimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Cogunu fixlemisler achivementlerın.

Old Kingdom u yaptık bugun ılk boss ta kapıya kadar cekıp kesme olayını kaldırmıslar boss enrage oluyo 50 60 k dmg verıyo.

Tank ı boss un odasında bıraktık Guardianları aldı.3 dps ve 1 healer boss u kestik.
Sosyal ağlarda paylaş

Cogunu fixlemisler achivementlerın.

Old Kingdom u yaptık bugun ılk boss ta kapıya kadar cekıp kesme olayını kaldırmıslar boss enrage oluyo 50 60 k dmg verıyo.

Tank ı boss un odasında bıraktık Guardianları aldı.Gerıye kalan 3 dps ve 1 healer ıle boss u 2.boss a gıden merdıvenlerın oraya cektık ve orada nukeledık arada evade olsada sonunda oldu.

2 dk da kesılmesı gereken boss ta ılk Insanity e %50 gibi gırdı Healerı bu kısımda ıkıncı Insanity e %30 gibi gırdı bunda da herkes melee dps oldugu ıcın zorlanmadık cok hızlı gectık.Cıktıgımız gıbı de boss u nukeledık ve 15 20 sn kala bıtırdık.Enhancement shaman oldugum ıcın Maelstorm chargelarını heal a kullandım ve DK tank kendı healladı.

Edıt:Edit yapacagıma Alıntı demısım aynı msg bır daha cıkmıs.Ustekını sılebılırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...