Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prince raid


Glatheros

Öne çıkan mesajlar

Güzel SS'ler için Glath'a teşekkürler :) yakında sitedeki SS'lerin hepsini yeniliycez biraz aktivite zamanı huoop yazarları göreve çaarıyorum :)[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden
Member of Dark Order
Excalibur | Hibernia / EU

Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

nefis SS ler elinize sağlık.

prince'in gücüne gruptan kimseyi kaybetmeye yaklaşmadan bile yarıya indirip sonra da ölmek tatsız olmuştur heralde :)

bu arada nedir bu prince dropları pek bi merak ettim simdi.[hline]Neenar of Hibernia - Excalibur
Amin n'rangwa edanea...
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Tebrikler iyi iş yapmışsınız. Aakowom, zaten Bluree'nin buffbotu.

Bu arada Hib/Kay da Dragon biraderler diye bir guild var (Immortal Dragons). Bunlar 2 kardeş + 2-3 yakın arkadaş, bir zamanlar (6 ay kadar önce) Kay da en fazla RP ye sahip kişilerdi ve deyim yerindeyse oyunda yapılabilecek ne varsa yaptılar. Şu anda mainleriyle aktif değiller ama hala oynuyorlar sanirim.

Mesela SI in çıkışının 3. günü pl ile lvl 50 valewalker yapmaları gibi.

Konuya dönersek, bunlar

Enchanter
Buff druid (Buffdragon :P)
Bard ile

prince öldürebiliyorlar
Full buffed ench pet + focus shield + pbaoe
Hib de yuksek lvllarda oynamadığım için tam detayını bilmiyorum ama işin özü bu.

Burdan Albion un classları yetersiz olduğu için Hib in 3 classla yaptığı işi biz 5 classla yapmak zorunda kalıyoruz deyip işi Nerf Hib olayına da götürebiliriz :P

Yaz vakitlerinde biz Legion u yeni yeni öldürürkene bir gün prince raidden dönüyoruz. Bir baktık, aşağıda tünellerde bir firbolg, tabi targetlamamla ölmesi bir oldu (herkes çullandı). aşagıya indik orda 1-2 hib daha oldurduk. Şasırdık tabi DF kaç saattir bizde, artı DF nin dibindeyiz 3 hibin oraya tek başına gelmeleri DF bizdeyken hele, nerdeyse imkansız.

Neyse öteki prince e doğru tünellerden yol alıyoruz, o sırada olan oldu. Koskoca bir worm göründü ekranda ( bazen görünmüyordu ayri hikaye) Lagden ve bi görünüp bi görünmemesinden graphic bug mi, oyun kafayı mi yedi noluyoruz diyene kadar bizimkiler sapır sapır dokulmeye başladı.
Bırak dmg vermeyi hiç kimse vuramiyordu, bütün melee ataklar miss. Ben bütün mana barimi boşalttim ama hep resist ve no los, cant target uyarılari ama butun tuneli kaplayan bi yaratigi nasi goremiordum anlamadim

Sonucta muhtemelen 1 dmg bile veremeden butun raiddekiler orada öldü...

O yaratık Beliathan dı (Lvl 99 mob, Legion Lvl 83)
Bırakın öldürmeyi, sadece yaratığın spawn olmasını sağlamak için bile bazı şartları yerine getirmek, gerekirse bu şartların oluşması için günlerce beklemek gerekiyor (örnek, Her 3 prince in de ölü olması)

Ondan sonra her yerde dmg veremiyorsunuz, DF nin bazı yerlerinde (muhtemelen bizim olduğumuz tüneller) bu yaratık invulnerable, yani dmg almıyor. Onu belli yerlere çekip orada öldürmeyi denemek gerekiyor. Tahmin edersiniz ki bütün bunlari yaparken lvl 50 ye red/purp bir sürü add lede uğraşmak zorundasiniz.

bütün bunlari niye anlattım?

O 3 hibin (dragon biraderler) orada ne yaptığını açıklamak için. Daha sonra VNboards i takip ederken öğrendim. Adamlar Worm diary day xx türü bir thread açmışlar, amaçları 3 char ile Beliathan i öldürmek ve her gün ne kadar gelişme kaydettiklerini (bugun hepimiz öldük, bugun spawn olmadı, bugun %10 dmg verdik vs şeklinde) yaziyorlar ve periyoduk olarak update ediyorlardı. Tam tunellerde log ettikleri bir resserları vardı ve işler kötü gittiğinde onu log edip 3 unu de resliyorlardı böylece DF de yatip kalkip, campa günlerce belki haftalarca devam ettiler.

Ben hepsini takip edemedim ama 3 charla Beliathana %50 dmg verdiklerini gösteren bir ss lerini görmüştüm, öldürüp öldürmediklerini bilmiyorum. Daha sonra Vnboardsda How to kill Beliathan isimli threadlerde gördüm.

Sonuç; bunu ilk gördüğüm zaman, adamlar olayı, lvli, rpyi aşmış, nelerle uğraşıyorlar diye düşünüp hayran olmuştum.

Ps: Bizim Beliathanla karşılaşmamızı gösteren 1-2 ss vardı bende, bulursam ve üşenmezsem, Thalion a göndersem ne güzel olur..Tonyukuk/Tunc ve diğerleri
The Hun/Kay
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Bu raid, raid olmaz hani prince ölmemiş ben saymam bu raidi.
euheuheueuh (muhalafet yapacam illa!)
Bi daha yapın bu sefer ölsün.
Ya deli olcam biz bütün guild gidioz eh anca 2 kere öldürüoz.
Millet 5 kişi gidio yarı HP alio.
BUNLAR FOTOMONTAJ!!!
inanmayın![hline]Rolling, and throwing, consoling
Everything that goes this far
Joking and hoping, revolting
All that shit that's who you are
Hoping, and scolding, revolving
Peel it back, reveal the scar
Loathing, exploding, controlling
This is what you really are
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...