Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gold Almak

Peppermint

Öne çıkan mesajlar

Deptlypo said:
nasıl zor adama şifreni veriosun

............................................________........................
....................................,.-‘”...................``~.,..................
.............................,.-”...................................“-.,............
.........................,/...............................................”:,........
.....................,?......................................................,.....
.................../...........................................................,}....
................./......................................................,:`^`..}....
.............../...................................................,:”........./.....
..............?.....__.........................................:`.........../.....
............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../........
.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/...........
..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}...........
...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../............
...,,,___.`~,......“~.,....................`.....}............../.............
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”...............
............/.`~,......`-...................................../...................
.............`~.*-,.....................................|,./.....,__...........
,,_..........}.>-._...................................|..............`=~-,....
.....`=~-,__......`,.........................................................
...................`=~-,,.,......................................................
................................`:,,...........................`..............__..
.....................................`=-,...................,%`>--==``.......
........................................_..........._,-%.......`...............
...................................,<`.._|_,-&``................`..............
Sosyal ağlarda paylaş

Todesengel said:
Nası yani ya?

Adamlara şifre mi verdiniz gold alırken?

FDSFSAGea>fasagas> vczxafga >d diye gülerim.

ben vermedim ama wow oynayıpta zeka seviyeleri biraz geri olan tanıdıgım bi kaç kişi var ve veriolar.. Ayrıca powerleveling yaptırıyım diye soyulanada rastlamadım degil

ses said:
gold alan arkadaşlarımda oldu bizzat kendimde aldım ama şifre isteyen gold seller ilk kez duyuyorum...Enteresan.Wowmine güzeldir bu arada hiç sorun yaşamadım.bendende +1

yapma nasıl ilk defa duydun bi cogu bu ssitemle gold satıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Valla gold satana şifresini veriyorsa bir oyunca, biz yıllardır boşa anlatıp duruyoruz addondan hack olmaz diye. bu insanlar addon download edicem diyede gizli soru cevabını veriyorlardır heralde.

Bu kelimeyi kullanacağım için çok afedersinizde geri zekalımısınız siz ya. Şifre vermek ne demek. Hemde allağın cinlisine.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ttgaming.com'dan su ana kdar hem kendime hem arkadaşlarıma baya aldım. hiç sorun yaşamadım. tek sorun abuk subuk saatlerde arayıp "HARO THIS IS TGAMING ONRINE CAN YOU ROG-IN IN 5MINUT" diyolar sonra gidiosn barrensda bi garajda buluşuosun elden veriolar goldu. eğer cok bekletirsen adamları (yani 1-2 gün girip goldunu almazsan) goldu maile atiolar. ne alakaysa facetoface trade guvenli maile atılması guvensiz (ban yeme bakımından) sayılıyo. sanki blizzard elden verilince anlayamazmış gibi heh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...