Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acc yaratırken isim soyisim kısmını kafadan atmak

Deptlypo

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar arkadaşım bi char alıcak ama satan kişi charı acarken ismini sıkıyorum alex soyismini rrr yapmış tabi bununla birlikte yaşadıgı yeri dogum tarihini felan hepsini o şekilde sallayarak doldurulmuş..
Ögrenmek istedigim bu charı almak ne kadar mantıklı ? bana kendi kimlik bilgilerini doldurmuş olmasından daha iyi olmuş gibi geliyo kafadan sıkması charı geri alması biraz oldugu için..
Bu konuda sizlerin yorumu nedir :)
Sosyal ağlarda paylaş

Satılan her account asıl sahibi tarafından geri alınabilir ve siz bu konuda hiçbirşey yapamazsınız.

Ufak bir örnek vereyim yurt dışında yaşayan bir arkadaşım bc ile beraber bir account satın almıştı. Bir süre sonra asıl charı bıraktı farklı bir char kastı. Hem pve olarak iyi bir progress yapan guildde oynuyordu hemde pvp açısından oldukça iyi bir konumdaydı. s1 s2 s3 de ilk 3de yer alıyordu birgün karakteri ortadan kayboldu. Tahmin edileceği üzere asıl sahibi Blizzard'a başvuru yapıp karakteri geri aldı ve başka bir servera transfer etti.

Telefon açıp ne kadar dil döktüysede hesabın asıl sahibi olmadığı için hiçbir veri sunamadı ve ortada kaldı. Yakın arkadaşlarınız dışında insanlara güvenip account takası yapmayın ya da account satın almayın. Gidin recruit a friend sistemini kullanın. Level kasmak şaka gibi bir hal aldı. Bir alt karakterim var, sadece Hellfire questleriyle (60-70 quest sanırım) lvl 65 oldum. Karakter üzerinde harcadığım vakit 3 gün bile etmiyor. Herşey bu denli kolaylaşmışken risk almak gereksiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Deptlypo said:
Arkadaşlar arkadaşım bi char alıcak ama satan kişi charı acarken ismini sıkıyorum alex soyismini rrr yapmış tabi bununla birlikte yaşadıgı yeri dogum tarihini felan hepsini o şekilde sallayarak doldurulmuş..
Ögrenmek istedigim bu charı almak ne kadar mantıklı ? bana kendi kimlik bilgilerini doldurmuş olmasından daha iyi olmuş gibi geliyo kafadan sıkması charı geri alması biraz oldugu için..
Bu konuda sizlerin yorumu nedir :)

Eğer böyle bi durum varsa , arkadaşın satın aldıktan sonra mail'i üstüne geçirdiği dakikada account'un esas sahibi'nin elinden geri almak için bişey gelmez.Tabi adamın elinde
"Alex rrr" adına kayıtlı bi kimlik olmadığı sürece:D Ama şöylede bi negatif etkisi var , şayet arkadaşının account'u üzerine aldığı mail çalınır yada unutulursa onunda account'u geri almak için pek bi yolu kalmaz.Çünkü son zamanlar Blizzard her değişiklik için kimlik ister oldu.Eğer ben maili kaybetmem bişey olmaz diyorsanız , normal bir satın almadan daha güvenli bu sallama isimli account.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşının alacağı hesabın;

1) Mail'ine ulaşabiliyor isen,
2) Hesap sahibi olarak görünen kişinin (bu salladığınız yer) soyadı kısmına ne yazıldığını tam olarak biliyor isen,
3) Gizli soru ve cevabını biliyor isen,

karakteri kendi aldığın bir başka hesaba aktarabilirsin ve herhangi bir sorun yaşamazsın. Yeni aldığın hesabı açarken CD-Key'e sahip olacaksın, yeni gizli soru ve cevabı kendin belirleyeceksin ve isim hanesinde Alex yerine istediğini yazabilirsin ama soyadı kısmı rrrr şeklinde olmalıdır. (Senin verdiğin örneğe göre tabi bu isim ve soyisim.)

Hack, şifre unutma vb. durumlarda ise, wow+tbc cd kutularının cd-key yazılı kısmı görünür şekilde bir resmini çekip göndermen, gizli soru ve cevabı bilmen ve cd-keyi bilmen yeterli oluyor. En azından bende böyle oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...