Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

Selamlar;

Ya şimdi preorderı verdik, iyi ettik, herzamanki gibi ucuzda verdik felan diyoduk ama, bu sefer beni hayal kırıklığına uğrattı...
Halen stok bulmaya çalışıyoruz felan diyorlar. E şimdi 13ünde postalanırsa, Allah bilir ne zaman ulaşır. Varmı order statusunde posted felan olan? Yani herkesemi böyle oldu? Yoksa bikaç kesime yetişmedide ek stokmu istiyolar? Varmı bilgisi olan?
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:
Selamlar;

Ya şimdi preorderı verdik, iyi ettik, herzamanki gibi ucuzda verdik felan diyoduk ama, bu sefer beni hayal kırıklığına uğrattı...
Halen stok bulmaya çalışıyoruz felan diyorlar. E şimdi 13ünde postalanırsa, Allah bilir ne zaman ulaşır. Varmı order statusunde posted felan olan? Yani herkesemi böyle oldu? Yoksa bikaç kesime yetişmedide ek stokmu istiyolar? Varmı bilgisi olan?

adamlar hiç bi zaman önce postalıcaz demediler benim bildiğim. ucuz malın yahnisi geç başlayacaksın oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç anlamıorm niye hala gidip ısrarla yurtdışından pre order ediosunuz yurtiçinde aynı servisi sunan mavishop varken.sendit rezalet bi site,guild wars söylemiştim 2 defa kargoda kayboldu 1 buçuk ay bekledim,daha sonra geri ödeme talep edip paramı geri almıştım.gameseek.co.uk'tan söledim 3 güne gelmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

Anubisath said:
hiç anlamıorm niye hala gidip ısrarla yurtdışından pre order ediosunuz yurtiçinde aynı servisi sunan mavishop varken.sendit rezalet bi site,guild wars söylemiştim 2 defa kargoda kayboldu 1 buçuk ay bekledim,daha sonra geri ödeme talep edip paramı geri almıştım.gameseek.co.uk'tan söledim 3 güne gelmişti.

aradaki 35 40 ytl fark için olabilir mesela? o parayla 1 ay fazladan oynarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:
Selamlar;

Emailine cd key yollasınlar işte. Bazı siteler var.gece yarısından 20dk sonra cd key leriniz emaillerinizde olucak şeklinde açıklama yapmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:
gamersloot.net adresinden az önce sipariş verdim, ilk sipariş telefonla arıyorlar, adres ve kredi kartı bazı bilgileri istiyorlar. Teledonda en gec 30dakika sonra CD keyi yollıycaklarını söylediler. Gayet güven verici bir firma gibi geldi bana.

CD key konusunda bir sorun yok fakat oyunu bulamadıktan ve yükleyemedikten sonra CD key sahibi olmak pek bir anlam ifade etmeyecek :)

Herkes hurra gamersloot'a yüklenmiş es geçtikleri nokta oyunu hemen download ederiz düşüncesi. Ben bunun pek kolay olacağı düşüncesinde değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Lamerize said:
Oyunun download edilecek bir şeyi yok ki ? Her şeyi hazır sadece zeplinler ve botlar northrend'e geçişi sağlayacak. cd key yeterli yani.

Ya saçmalamayın ya, bilip bilmeden konuşmayın.

tbc gibi değil mi olay ?? tbc de direk key girip devam etmiştik :D dvd yı bıle cıkarmamıstım kutusundan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Wrath of the Lich King available for download on release day ?
This is probably the most confusing news post ever if we consider that yesterday, I reported that Wrath of the Lich King wouldn't be downloadable on Day 1. However according to an official post on the german forums, Blizzard will make the game available for download on release day! I wouldn't take it as 100% sure before we see an US post about it but it's not the first time we see something announced in europe first.
Quote from: Lyonthri (Source)
Original: ein kleines Update an dieser Stelle: Die Downloadversion von Wrath of the Lich King wird am Release-Tag zur Verfügung stehen.

Translation: A small update about this: The downloadable version of Wrath of the Lich King will be available on release day.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...