Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emperor Battle For Dune

Zagg

Öne çıkan mesajlar

çıkış yılına göre iyi grafikler, bunun devamı generals oldu ki sistem iyiyse seyrine doyum olmuyor

bu oyun ne kadar kötü olursa olsun sırf sinemaları izlemek için bile alınır, bitirilir.. oynamadığıma pişmanım.şu an dolapta duran 4 cd yı çıkarıp yüklemiyorsam bilin ki sebebi bozuk olmalarıdır
Sosyal ağlarda paylaş

yaa biraz alakasız olacak ancak bu oyun eski bir oyun, belki bunun gibi başka bir eski oyunda vardır elinizde veya arşivinizde adı phantasma goria 2 acaba bu da dolabınızda arkalarda saklanmış olabilirmi ? :lol: gerçi bi 7-8 yıl oldu çıkalı galiba 96 başında çıkmıştı yanılmıyorsam :D ve 5 yıldır arıyorum bu oyunu elinizde varsa kopyalayıp yollarsanız fln acaip makbule geçer 3. cdsine gelmiştim en fazla sonra arkadaşıma verdim cdyi kırmış :hrr: o gün bugündür arıyorum oyunu[signature][hline]Yaşamı yaşanır kılan bazen olumsuz bazende olumlu olan insan düşünceleridir.

Tearaway - Mercenary

Xayder - Necromancer
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
Yahu bu oyun iy oyunmuş? Vallaha.

Dubne 2'nin üzerine hiçbir yenilik getirmeyen (red alert 1 motoru dışında, ki o da 2000 yılında göre eskiydi) hatta götüren Dune2000'den çok daha iyi. Birimler sağlam ve birbirlerine göre olan avantaj ve dzavantajları daha belirgin, çeşitli, ırklar birbirinin kopyası değil grafikleri de zamanına göre mis. Tiberum wars çalıştıramayanlara bire bir. 4 CD'den 3 tanesi ise sadece ara sinematiklerle dolu, onları izlemek ayrı keyif, blidiğimiz westwood kalitesi

Pek oynamadım ama ırkların campaignleri birbirlerine çok benziyo, bu kötü olmuş.

Long live the Fighters.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...