Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Toaru Majutsu no Index

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Theghosthand said:

Beyin hücreleri öldüğünden hatırlayamıyor ama unuttuğu şeyler son olaylar sadece.Büyüyle silineni zaten kafaya dokunup dispel ediyor.Doktor indexle diğer ikisinin konuşmasını dinleyip anlatıyor.Öyle öğreniyor index üzülmesin diye de hatırlamış gibi yapıyor.

şimdi bi sorun var

adam arkadaşlarını bile unutuyor (şu mc donald's gitikleri ikili). Imagine Breaker ismi ilk o hastanede ortaya çıkıyor. Birde Toumaya İnexin varlığından birileri bahsediyor. Knedi kendine çıkarmış olması iin çok fazla şey var. 3. bir kişi olma olasılığı fazla bence.

Sosyal ağlarda paylaş

3. kişi yok ayrıca tüm hafızasını kaybediyor. O elimle dokundum dispell ettim olayı indexi endişelendirmemek için söylüyor.
Imagine breaker i zaten tarif ediyorlar sonuçta gizli bişey değil. Büyü ve indexin genel durumunuda zaten mektuptan öğreniyor. Hafıza hiç yok adamda anan kim baban kim deseler tık yok.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Spinoff harbiden muhteşem. Keşke ToumaXrailgun-tan üstüne biraz daha yoğunlaşsalar.

Birde şeyi çok merak ediyorum. Acaba ana hikaye ile direk paralel mi gidicek yoksa sadece sağda solda bir iki rastlantısal karşılaşma / cameo ile yetinceklermi.

Özellikle

Touma'nın hafızasını kaybettikten sonra railgun-tan ile ilişkisi nasıl olucak

çok merak ediyorum :>

Baya baya güldüm yanlız bu mangada. Belkide railgun-tan ı çok sevdiğimden :>

Chapter 3 - Page 21

http://img241.imageshack.us/img241/946/21zv5.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...