Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rapidshare + Flashget Öğretisi [tutorial]

Quel-Thul

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaşlar, forumdaki yolunu kaybetmiş, torrent sitelerine para vermeyi düşünen insanları görünce şöyle güzelinden bi rapidshare nedir nasıl kullanılır tutorialı yazmaya karar verdim.

Gerekenler:
-Aktif bi Rapidshare accountu (aylık 7euro)
-Flashget programı
-Warez-BB veya Sharez gibi rapidshare link paylaşım sitelerinden birine üyelik
-Ve tabiki bol bol hard disk alanı

adım1:

yüklediginiz flashget programını açıp tools tabından "default download properties kısmına giriyoruz.

adım2:

işaretli "save to" kısmına dl edeceginiz dosyayı default olarak nereye kaydetmek istediginizi yazın, böylece her seferinde ugraşmazsınız.
Diger kutuya ise "login to server" boxunu checkleyip rapidshare accountunuzu girin, böylece flashget rapidshareden sorun çıkarmadan dosyalarınızı indirebilecek.

adım3:

üye oldugunuz rapid link paylaşım sitesine girip, indirmek istediğiniz herneyse bulunuz, ve threade giriş yapınız.

adım4:

indireceginiz linkleri itinayla seçiniz, ve sag tıklayıp "copy" deyiniz. sakın illegal şeyler indirmeyin, gördüğünüz üzere ben freeware olan wolfenstein'ı indiriyorum, hiç mesuliyet almam baştan söyleyeyim :P tüm haklarım saklı sdf

adım5:

copy dediğiniz anda bu ekran çıkacak karşınıza, onay verip devam ediniz, ve bırakınız flashget işini yapsın...

işinize yarar inşallah.

Sosyal ağlarda paylaş

flashget 1.73 yukleyin (yeni versiyonu varsa once onu kaldirin)

sonra flashget i kapatin system tray de flan da kalmasin tamamen kapali kalsin.

sonra bunu yukleyin
http://www.softpedia.com/get/Internet/Download-Managers/Flashget-Hack.shtml

sonra dosyanizi flashgete koyun, (buyuk dosya olsun 5-10 mb olmasin) , dosyayi 30 parcaya bolun.

dosyanizi cekmeye baslayin yalniz log bolumunden dosyanin 30 a bolundugunden emin olun. bolunmemisse pauselayip properties den 30 mu diye bakin , oyleyse bi daha baslatin.

30 parca ile cektiginde , gelin bana tesekkur edin..

:) maksimum hizi goreceksiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...