Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EBAY

Genghis

Öne çıkan mesajlar

amerikada yada canada da oturmuyorsan ever kredi kartı lazım, ulaşma ile ilgili soruların için orada siteyi inceleyebilirsin, kısaca orada satan neyi ve nası sattıgını tam olarak yazmak zorunda bu şekilde eger bir parca alıyorssanız shipping dahilmi degilmi gibi bilgileri edinebilyorsunuz. Ödeme direk credi cardı yada paypal ile yapılıyor. Sonucta kredikartı şart.
Sosyal ağlarda paylaş

ebay için kredi kartı gerekmiyor gerçi ben ingiltere içinden aldım hep... 256 ram i amerikadan getirttim... (baya sürdü)... Gerçekten çok ii adamlar var ben daha parayı vermeden modem bile elime ulaşmıştı... Genelde insanlar güvenilir ama yüksek skorlu birine bakarsanız daha ii olur tabi...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu iþin 1-2 yöntemi var kredi kartsýz ben mesela sigortalı mailla gönderdim çalınırsa aşırı derecede para ödüyolar zengin oluyosun vede 1 günde gidiyor ayrıca ucuz bişi tabi bu ingiltere içi...Bide havale var tabi adamın banka hesap numarasını alıp havale yapıyosun ve ürünü gönderiyor hemen...tecrübe kazandım :-p şuana kadar gördüğüm en ii adam 2 feedback i vardı modemi aldım (diamond ext 56e pro) adam daha parayı yollaamdan ertesi gün yolladı test et begenirsen parayı yolla lütfen die bende hayhay dedim tabi :-) 1 günde geldi bende ödedim o geldiği gün... Daha çok alternatif sunuyolar size yani vermek zorunda değilsiniz kredi kartı felan...ben vermedim hiç numaramı mesela...
said:

2001-04-10 21:07 tarihinde, karakedi yazmış:
kredi kartı olmadan nasıl alıyorsun ? :-) banka ceki sadece amerika ve kanada icin geceerli. .
Sosyal ağlarda paylaş

Bazılarının yanında SHIP ANYWHERE gibi bi ifade var.bu nereye olursa olsun olayı mı?
Bir de adamın güvenilir olduğunu nerden annıycam?
İngilizceyi az bildiğimi varsayarak anlatın!!!

[ Bu mesaj Genghis tarafından on 2001-04-11 12:40 tarihinde editlenmiştir. ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Konu bir hayli eskimiş ama ebayla ilgili tek düzgün konuda buydu ve benimde birkaç kafama takılan konu var
Şimdi ben müzik aleti alıcam ve tahminimce 10kg civarında bir ağırlığı var. Yani adam orda parçalasa bile burda kesin olarak gümrük yiyecek :) Soruma gelince,gümrükte nekadar para alıyorlar,hangi kriterlere göre? Çünkü 100% gümrük ödemediğim sürece zaten normalin altında bir fiyata gelecek..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karakedi, 10 Nisan 2001 17:03 tarihinde demiş ki:
amerikada yada canada da oturmuyorsan ever kredi kartı lazım, ulaşma ile ilgili soruların için orada siteyi inceleyebilirsin, kısaca orada satan neyi ve nası sattıgını tam olarak yazmak zorunda bu şekilde eger bir parca alıyorssanız shipping dahilmi degilmi gibi bilgileri edinebilyorsunuz. Ödeme direk credi cardı yada paypal ile yapılıyor. Sonucta kredikartı şart.
kanadada otuyoryum bu ebayden ne aliniyor[hline]Hepsi Gerçek...!!!

Delikanlı taraftar renkli takım tutar.- R i z e Spor -
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LiGhTfOrCE, 16 Ocak 2003 20:23 tarihinde demiş ki:
Biara bi kız bakireliğini satıo die duymushdum noldu bilmem verdimi birine . Ona nası feedback yazılırki :Pp[hline]You hate me to say that i did not obey!!!

[Bu mesaj LiGhTfOrCE tarafından 16 Ocak 2003 20:26 tarihinde değiştirilmiştir]

ondan kargo alınır mı?[hline] "LSD, commonly referred to as "acid," was discovered in 1938 when a chemist working for Sandoz in Switzerland synthesized the drug."
Sazanlar: Bu taraftan..

huleaaaa!

tieeeyt!

Sosyal ağlarda paylaş

Almanyada Ebay.de var ordaki sistemi anlatayim ben. Banka numaranizi yada kredi kartinizi giriyorsunuz , bi de yeni birsey cikardilar ebaye havale ile para yolluyorsunuz ebay accountunuza ekliyorlar sonra ordan cekiyorlar birsey oldumu. Neyse ebaye €1,00 koydugunuz birseyin reklam fiyati €0,25 , bi de ayrica sattiginiz maldan belli bir yüzde mal satildiktan 1-2 hafta sonra bankanizdan kredi kart etc. cekiliyor ama cok az birsey. Ornek vereyim ben bir nokia 6510 sattim €226,00 daha sonra €7,00 cektiler bankadan. Bu dunyanin butun ebaylerinde boyle olmasi lazim bildigim kadariyla. Avantaji herseyin kesinlikle satilmasi , ben eski boardumu sattim uzerinde AGP slotu yoktu yani kim alir ki , alindi ama. Bir oyun almistim €40,00 Heroes IV , sonra 1 yil oynadiktan sonra €30,50 sattim. Bizim arkadas ceketini satti , corap satan bile var , ustelik alan kisi shipping parasini da yolluyor size giren cikan yok.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...