Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage vs Archer

Qui

Öne çıkan mesajlar

Nası imkansız bişeydir bu ya. Help me :)

PvP'den bahsetmiyorum. PvM benim sorunum. PvP'de kimin galiba geliceği belli zaten oraya gelemedim daha hehe.

Nasıl bir büyü kombinasyonu kullanmalıyım Skeleton Scout, Marksman neyin bunları almak için yahu. Adam benden hızlı ok atıyor, ne kadar büyü varsa fizzle ediyo :( (DE Mage'im). Karşıdakinin saldırı hızını yavaşlatan bi büyü vardı onu alıp denicem aklıma gelen bi bu var onun dışında 0'ız ya :(

Dark Wizard quest'i sırasında 3 skeleton scout için 3 kere öldümde :)[signature][hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

qui onun icin yapabilecegin tek sey ya yanina healer alicaksin 1 de mage yetio yada yaninda 4-5 adet heal pot tasican yoksam o scou varya scout :P beni iki kez gunni 3 kez indirdi bence nerdeyse her De magei 2-3 kez indirmistir :P[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

haha rahat ol :P o scoutun karşisina gecen her mage ayni duyguyu yaşio :P
hatta moralin düzelsin bari :P
bi eleman vardi genel den agliodu bu salak gorevi yapacam die lvl 18e düstüm die filan :)
hehe
[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

[Bu mesaj Creel tarafından 01 Mayıs 2004 16:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...