Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Creative Zen Sorunu

Hotdog

Öne çıkan mesajlar

2-3 sene önce bende de olmuştu aynı sorun.

Sorunun 2-3 çözümü var (netten sürücü indirme, service pac kurma vs.) ama en kesin çözüm creative'in kendi sitesinden Zen için yayımlanmış son Firmware yazılımı kurmak. Bu sayede alete plug and play desteği ve daha pek çok ıvır zıvır geliyor.

Edik: Hatta bu da dosyanın adresi http://tr.creative.com/support/downloads/download.asp?MainCategory=213&nRegionFK=&nCountryFK=&nLanguageFK=&sOSName=Windows+XP®ion=2&Product_Name=ZEN+Touch&Product_ID=10274&modelnumber=&driverlang=1033&OS=10&drivertype=0&x=57&y=20

Zen demişsin de Zen'in bir sürü alt modeli var, yukarıdaki link Touch için, Micro filansa onu indirirsin bir zahmet :)
Sosyal ağlarda paylaş

gerek kalmadı iade edip başka biryerden aldım ilkini hepsiburadan söylemiştim ama söyledigime pişman oldum adamlar kullanılmıs iade edilmiş ürünü yollamıslar ne ambalajı var doğru düzgün ne çalışıyo bidaha hepsiburadadan hayatta alışveriş yapmam sanırım.Genede yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkürler alet güzelmiş valla sevdim video oynatma görüntü kalitesi fln gayet iyi ses belki biraz daha iyi olabilirdi ama iyidir yinede.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
dolar yüksek olduğu için stok alımı yapmıyorlardır. sonuçta çoğu ürünü stoklamadan veya çok az stoklayarak çalışan bir şirket bilin ki süper hızlı gönderi varsa stoktadır sadece diğer türlü beklersiniz stokta yazıyor olsa bile olmayabilir. dolar düşünce yine çoğu ürünü stokta görürsünüz =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...