Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK - Fenerbahçe SK maçı

Pascal

Öne çıkan mesajlar

• Admin
izliyorum ben cordoba ya faul yok cordoba topa vurdu adama carptı o andada adamla carpıstılar
cordoba topa hakim degil carpısmaları illa faul verilecek diye yorumlanmaz

topun hakimiyeti kalecide iken adam ona carparsa faul olur
dısarıdan cevrildimi cevrilmedimi bilemiyorum zaten çizgi kamerasindan göstermedi[signature][hline]Grandmaster Hamburger
evim evim güzel evim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
cordoba topa salak gibi yukarı doru tokatlıyo taça dogru vurmuyo o sırada top fb li herife carptıgı an cordoba ile fb li herif kimdi unuttum çarpışıyo ve top fbliden sektigi için bu çarpışma faul olarak geçmez nası iticek cordoba yı ittigi içinmi cordobanın gögsünde agrı oluştu

çarpıştılar orada , faul yok
ama dışarıdan mı çevirdi içerdemiydi onu bilmiyorum sende bilemessin çünki kamera açısı müsait degil[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
pascal top içerdenmi dışardanmı çevrildi bunu bilemeyis de sen herhalde başka maçımı izledin hangi arada cıkmadı ehe
abi pozisyon belli defans arkasına ölü top atıldı cordoba ile fb li oyuncu karsı karsıya cordoba tokatladı top o arada fb li oyuncuya carptı ve 2si çarpıştılar cordoba yerde kaldı
fb li oyuncu top çizgi üstündeyken(veya cıktı) ortaladı serhat kafa vurdu gol

topun çizgiyi geçip geçmeme anı 1 tane 2 deil[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ek olrak hakemi ilk yarı begendim ben hakikaten çok iyi yönetti hele hele son gunlerde hakemlerin berbat yönetim gösterdigi türkiye liginde baya bi standardın üstü yönetim gösteriyo
2. yarıda bozmasın çizgiyide maç çekişmeli gidiyo hakem faktörü dengeleri bozmasın işallah[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...