Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

official olarak dörtgöz oluom

karakedi

Öne çıkan mesajlar

said:
theKingpin, 18 April 2003 19:49 tarihinde demiş ki:
said:
arcane, 18 April 2003 16:47 tarihinde demiş ki:
2 yıl önce 2.75 miyop varsa sen uzağı göremeden nasıl dayanıyorsun ? bide arttırığını düşün..
demekki artmamış veya az artmış.görüosun kör gibi düşünme.ancak net olmuo.mesela uzakta tabela olduğunu biliosun ancak yazısını okuyamıosun.10 metre uzakta bi arkadaşının suratı bulanık oluo tanıyamıosun.[hline]In the rays of the sun, I am longing for the darkness
Sosyal ağlarda paylaş

Kedi,git gozunu cizdir lazerle,kafadan kurtul hatta yeni sistemde eskisinde de iyi yapiyorlar yani iki gozunude benim gibi 0.25 hipermetrop yaptir (sahin gozu) ole dolas bu adviceimida yabana atma ole herkese advice vermem ben sen kedisen ben ejderhayim ona gore..... :) (ne alaka)

Take care.....[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

Valla benim geçen seneye kadar normaldi , sonra bozulma başladı doktora bi gittim 1,5 a 2.0 dedi çüş dedim. Çok hızlı bozuluyor zaten 8 senedir bağımlısı gibi oynadıktan sonra böyle geç bozulması ilginç gelmişti. Ama nedense dışarda pek takmıyorum , baya kötü bir durum belki lens alınabilir ama heh.[hline]Hick!Memur bey ben alkollüyüm, siz nerelisiniz ehi ehi

Sosyal ağlarda paylaş

yok canım ne ameliyatı işim olmaz öyle bıcakla neşterle. korkarım ben öle selerden :)

buarada merak ettim altta yazan arkidiş, nedir o şahin gözü olayı daha iyi mi goruosun uzağı .25 hipermetrop yapınca? Merak ettim cidden yani böle bişi ciddi olarak var mı?

said:
Dragonutopia, 19 April 2003 12:37 tarihinde demiş ki:
...iki gozunude benim gibi 0.25 hipermetrop yaptir (sahin gozu) ole dolas ..
[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde geçen yıl 1.25 1.25 vardı şimdi 1.75 1.75 olmuş of gittim değiştirdim camı eşşek gibi olmuş kalınlık.Ama lens takmam ben gözlük iyi duruyo kafamda :D :P[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
OwO
>Silphatos Iceheart - Locus@NBL
>Grynn Iceheart - Ethernass
>Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN
HLDM ver.1.0.1.6

~~[b]FORZA BEŞİKTAŞ
~~
Sosyal ağlarda paylaş

20 yaşına kadar çok hızlı artıyor(muş)[ayıptır sölemesi babam kbb anabilim dalı başkanıdır/pröf ]. 2.5 yılım kaldı hadi
hayırlısı.2.0 olmadan 20 yaşına gelirsem çok iyi olcak.[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
OwO
>Silphatos Iceheart - Locus@NBL
>Grynn Iceheart - Ethernass
>Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN
HLDM ver.1.0.1.6

~~[b]FORZA BEŞİKTAŞ
~~
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...