Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

official olarak dörtgöz oluom

karakedi

Öne çıkan mesajlar

ehe hastaneden yeni geldik,
sag gözde miyop baslangıcı warmıs!
.50 miyopum ben ewt ewt miyop bi kediim artık.
hayatım boyunca gozluklu tum arkidişlerimle dalga gecmeyi kendime bilfiil görev edinen bana gözlük taktıracaklar. doktora bilimum ilac gözdamlası vb gibin başka çözümlerle durumu kurtarma önerilerim ve gelirse paticikde adminlik teklifim dahi işten yırtmama yetmedi. aksine kaç dogumlusunuz siz gibisinden laf yedik bide. neyse artık gözlüklü bi admininiz var hata yapmayın dört gözle inceliom msglarınızı bundan böle. duyurulur.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 18 April 2003 17:53 tarihinde demiş ki:
ya bende gözlük var da ..

kıl oluorum hep kayıyo gözümden yani paso düzeltiyom

işte gözlüğünde dediğin gibi öle gıcık bi yanı var.. öle takıon ikide bi dürtüyon düzeltmek için.. ayriyetten burnunun üstünde uzun süre kalınca iz yapıo felan.. o yüzden gözlük out.. lens in! :) (bal rengi yada koyu yeşil)[hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
icq no: 97135892
send me a mail to : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 18 April 2003 16:47 tarihinde demiş ki:
bende gözlük var
bazen takıom bazen takmıom
hayatımda göz doktoruna bi kez gittim
2 yıl önce
2.75 miyop 0.5 astigmat var dedi
şu an kaçtır allah bilir (aka çok büyük eşeklik ederek sağlıkla oynamak)[hline]In the rays of the sun, I am longing for the darkness

2 yıl önce 2.75 miyop varsa sen uzağı göremeden nasıl dayanıyorsun ? bide arttırığını düşün..
baş ağrısından ölürsün..[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

fosvorlu lens var para varmı? :D eheh
ben 6.5 gözü olan tek adamım herhalde burada:D

http://www.9mmsfx.com/lenses.html

kedi seni valla tanımıom iyi birine benziosun:) adminsin yane bilinen birisin sanırım hehe ayrıca kedileri çok severim:) (annem almıo) üzülme:) ben ilkokul 2 den beri gözlük takıom yane 7 yıldır hala kıl oluom :) sürekli kayıyıo paran varsa karizma bi lens alabilirsin ama :)

en güzeli 21 isen operasyonla gözlüğe storm the front yapacan ARENA ekipi ajan olup numaranı.... ne diom ben yaa
şey şimdi operasyonla 0 dan halledecen olayı:) yadası yok en temiz yöntem o:)[hline]Harbici manyak adam piton almak için forum açtırdı sonra acc aldi felan sahici bişi ama 15 yaşında bişicik yane ezmeyin EZER!!!:P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...