Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

64k adsl ile bağlantı

St_Dreamer

Öne çıkan mesajlar

Dial-uptan ne akdar daha hızlı olur.Karşılaştırma yaparak söyleyebilirmisiniz.(dial up tan 3saatte indirdiğin 1 saatte iner gibi).mmorpg oynarken yeterli gelirmi birde telekomun sayfasında aylık 36.000.000 diyor acaba bir değişme varmı bunda?[signature][hline]İki tarafta saldırıyorsa bu taaruzdur;biri saldırıyor öteki savunuyorsa bu kuşatmadır;ama biri saldırıyor öteki birşey yapamıyorsa,işte o zaman katliam olur

A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.ttnet.net.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=166 yanlışmı anladım acaba ama 128k hızında olsaydı o kadar ucuz lurmuydu?[signature][hline]İki tarafta saldırıyorsa bu taaruzdur;biri saldırıyor öteki savunuyorsa bu kuşatmadır;ama biri saldırıyor öteki birşey yapamıyorsa,işte o zaman katliam olur

A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

64k
fiyatı 36 milyon Turk Telekom a vericeksin bide bölgene bakan aracı firmaya 25 milyon vericeksin toplam 61 milyon oluyor işte tabi bölgene bakan firmayada bağli bu olay
dial up dan kat kat iyidir eğer bunu düşünüyorsan[signature][hline]I Love Lıv Tyler (Aşkım Liv için)
BedaXa.Com
IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
nşa da
dial up la 5kb/sn
64k : 7-8kb/sn
128k: 14-16kb /sn
olarak gidiyo

adsl 128k ise 12-14kb/sn olarak download eder

tabi bu hızlar düşebilir veya artabilir ama çok nadir max hızda gider genelde daha düşük seyreder
mesela 128 adsl de genelde 10-12 civarı gidiyo

adsl de minimum 128 lik baglantı var
cable de ise min 64 lük var
cable aldıgında promosyonlu 128/32 hat açıyorlar
cablenin download dedigim gibi 14-16 arasi gider

dial up la cs de 130-200 ping alıyorken
cable ile 20-30
adsl ile 70-90 ping alırsın

buda oyunlarda ki takılma olayıdır. ping düşükse daha hızlı daha rahat oynarsın[signature][hline]Grandmaster Hamburger
evim evim güzel evim :)
Dresquin, 28 Nisan 2004 11:48 tarihinde demiş ki:
Sibek Can gençkene gayet güzel bir kadındı aslında
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum Mr.Media kablo tv başlığı altında buldum o sayfayı .peki cable a her yerden istediğim zaman abone olabiliyommu bide aradaki farkalr nelerdir?[signature][hline]İki tarafta saldırıyorsa bu taaruzdur;biri saldırıyor öteki savunuyorsa bu kuşatmadır;ama biri saldırıyor öteki birşey yapamıyorsa,işte o zaman katliam olur

A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

adsl nin altyapıpsı şu an iyi diil. 64k kablo 128 k adsl yi geçiyo hız olarak. mesela adslyle 12-13 kb la seyrederken, kabloluda 15-20 oluyo. cünkü telekom 64 luk ten 64 k hizmet vermiyo daha yüksek veriyo.

üye olmak için de topaz diye bi şirket var galiba üyelik ordan yapılıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Bide genelde bi yanlış anlaşılma oluyo 128k bağlantım war diyip 128kbps le download yapacağı sanılmasın 128/8=16kb/s max hızıdır.

ADSL max hızla indiremiyo ama bende Dynanın dediği gibi 12-14 sabit hızda download yapabiliyo.

Bu arada Ayda toplam 36 milyona 64k görünümlü 192k bağlantı werdiklerini sanmıyorum. 64kdır o çok büyük ihtimal.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...