Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[DragonCourt] Paticik Offical Clanı Kuruldu Version 1.2

karpuz

Öne çıkan mesajlar

Evet istekler üzerine Paticik Offical Clani Kurmuş bulunuyorum
Nasıl gireceksiniz?
Level 6 Olduktan sonra, Castle Gate açılır townda. Oraya Castle Permit, Gardiyanı Öldürme ve Rüşvet yollarından biriyle girdikten sonra Sağ Üstteki Clan Hall a girip Clan adına =o= (eşittir o eşittir) yazacak, Enter tuşuna basacaksınız. Çıkan Clana belli bir para (25k idi sanırım) ve quest (5 quest) karşılığı gireceksiniz. Bir daha da çıkmayacaksınız :P Bu kadar basit... Hayırlı Uğurlu olsun[signature][hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

Para olarak 1K istedi yaf, o kadar vardır heralde herkeste.
Karpuz, bana gönderdiğin silah ne öyle ya, ağzım açık kaldı valla.[signature][hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

hayırlı olsum.boş bir zamanımda bir char açıp üye olmaya çalışıcam(ulitama zamannda listede 46. olmuştu,hey gidi günler)
titan,storm knights fln dlikanlıyı bozar,hehe liderlerine "bven sizin clandanım bana bişiler yollasan"diye msg atardım adam kontrol etmeden gönderirde bişiler,birbirlerini tanımıyolar yani.sizde alın beleş silah fln :)[signature][hline]"In blossom today, then scattered:
Life is so like a delicate flower.
How can one expect the fragrance
To last for ever?
- Admiral Onishi Takijiro
Sosyal ağlarda paylaş

karpuz. benim vardı zaten de epey zamandır girmiyoeum yok olmuş. o aralar da kullandırtmıyosu tokeni. laızm lan işte... ayrıca hiç klan powerımız yok mu be?[signature][hline]If there were in the world today a large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...