Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Sylvanas Realm Başlığı

tinu

Öne çıkan mesajlar

jaedenar a free transfer açılmış , guild de kesinlikle taşınma önerisini açıcam, dün resmen işkenceydi 1.5 saat girmek için bekle oyuna gir bu sefer de quest yapmak için sıra bekle mob kescez kesecek mob bulamıoruz quest bolgelerı tıklım tıklım.. tam işkence ya.
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:
normal release 3.03 ile bitti
wotlk 3.01 e geri cekiyor
3.01 > 3.02 patch i var, 500 kusur mb lik bisi, onu background downloader lar cekti, ama sen war da oldugun icin cekmedin buyuk iht o yuzden exe sini cekmek zorundasin. wowwiki patch den bulursunr ahatca

ardindan 3.02 > 3.03 40mb lik bisi var.

Aynen budur durum, kusura bakmayin yazamadim gunlerdir ser sefil oldum lvldi instanceti filan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
mea said:

ben tekrar döndüm sylvanasa ama bu gearscore olayını çok büyütüyolar diğer serverlarda bu kadar yok adam toc10 için "req 5k" diyo bu arada serhat sen bıraktın mı oyunu

ben birakali baya oluyor ya. sunwell zamanında method daha muruya gelmeden biraktim raid işlerini falan tamamen. eylül gibi falan da guildten çıktım. ondan sonra da öyle Türk arkadaşlarla takıldık biraz da çok pis patladı o iş. sonra nemesise girdim ama eski tadı yoktu oyunun ya hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...