Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayalimi gerçekleştiren adam...

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Barathrum said:
pvp de iş yapmaz bu warrior bi arkadaş sormuşta.Ben makara yapmak için Aboo vurdumu kan gelir falan yazdım :) mortal strike sız ve oyunda bukadar cc varken vurabilirse keser hehe.

fury instant vuruş 1
fury instant vuruş 2
fury instant vuruş 3
Ms'ye kimin ihtiyaci var? furydede healing reduce var
bunlara damage done veren talent
gayette keser bence
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:
Barathrum said:
pvp de iş yapmaz bu warrior bi arkadaş sormuşta.Ben makara yapmak için Aboo vurdumu kan gelir falan yazdım :) mortal strike sız ve oyunda bukadar cc varken vurabilirse keser hehe.

o silahlardan 1 tanesini alabildin mi onu söyle? föasmdöçsad

ben pvpciyim.trilyon versen işim olmaz pve ile ^^ illidiana kadar dayanabildim tek tuş spama.çok güzel swordlar tabiki yakışır eline warriorun :)

Bu arada ben yeni patchten sonra oynamadım charı sattığım için.Furydeki heal reduce u falan bilmiyordum.Yinede zor pvpde başarılı olması.warriorun vurabilceği zamanlar belirli pvpde.two handle vurdu vurdu vurmadı noluyor görüyoruz.bide %20 daha yawaş çok zor vurabilmesi bi playera cc yemeden önce.(iddam yok tabiki kesemez falan diye tartışma olmasın boşuna)
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

.warriorun vurabilceği zamanlar belirli pvpde.two handle vurdu vurdu vurmadı noluyor görüyoruz.bide %20 daha yawaş çok zor vurabilmesi bi playera cc yemeden önce.(iddam yok tabiki kesemez falan diye tartışma olmasın boşuna)

o yüzde 20 slow kalkti
yeni titans grip
şimdi hit reduce var
ama onuda bufflicaklar yüzde 12 den aşaği düşücek
Sosyal ağlarda paylaş

Sir Clexcier said:
Barathrum said:

.warriorun vurabilceği zamanlar belirli pvpde.two handle vurdu vurdu vurmadı noluyor görüyoruz.bide %20 daha yawaş çok zor vurabilmesi bi playera cc yemeden önce.(iddam yok tabiki kesemez falan diye tartışma olmasın boşuna)

o yüzde 20 slow kalkti
yeni titans grip
şimdi hit reduce var

hit reduce çok kötü bişey işte %12 çok büyük bir rakam.Hele 97 hitle.Sen 3 kusürlük two handi kaldırıcan vurucan misslicek yada gözünden yaşlar akar hayattan soğursun.PvP'nin dibine vurmuş warrior arkadaşlarla konuşuyorum halen arms ftw diyorlar.Bundan 2 tane alıcağına 1 tane alırsan eline arms son talente verirsin kol bacak parçalarsın ki Bladestorm baya övüyor millet.ama 2 tane durması çok şekil tabi ayrı konu :D
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
http://wotlk.wowhead.com/?spell=58984 şundan bahsediyorun. Sonradan nightelflere vermişlerdi, unuttum ben onu. Bu mantıkla bire bir aynı bir skill vardı humanlarda.

Yazdim ya dayi gelmisti ama kalkti sonradan die. Zaten ben rerolladigimda o talent daha yoktu, spirit vardi %10, fel armor'da spiritten totalde %39 bonus dmg alacagi human'a rerollamistim.%10 demek kabaca 600 spiritimiz olsa 60 eder, 60 spirittende 25'e yakin dmg up gelirdi, bi de critledikce spirit attiran bir talent vardi destruction'da onunda etkisi olmustu.
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:
Sir Clexcier said:
Barathrum said:

o yüzde 20 slow kalkti
yeni titans grip
şimdi hit reduce var

hit reduce çok kötü bişey işte %12 çok büyük bir rakam.Hele 97 hitle.Sen 3 kusürlük two handi kaldırıcan vurucan misslicek yada gözünden yaşlar akar hayattan soğursun.PvP'nin dibine vurmuş warrior arkadaşlarla konuşuyorum halen arms ftw diyorlar.Bundan 2 tane alıcağına 1 tane alırsan eline arms son talente verirsin kol bacak parçalarsın ki Bladestorm baya övüyor millet.ama 2 tane durması çok şekil tabi ayrı konu :D

yüzde 5'e düştü hit reduce
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...