Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Devam edecekler lutfen okusun

Shalis

Öne çıkan mesajlar

said:
baaluo, 27 Nisan 2004 22:36 tarihinde demiş ki:
Amerikanin ak$am 9 u bizim sabah 7 miz olduguna gore
onlarda ak$am 9 gece 1 arasi hayvan gibi abanmi$ olsun
biz o zaman sabah 7-11 arasi lag ya$ariz
ki bu saatlerde oynayan oldugunu sanmiyorum :)
ya i$te olursun ya okulda ,yada gece sabaha kadar kasmi$ zibarmi$

sabah mabah anlamam lag vardı işte =)
en iyisi napalım biliyo musunuz, herkes asıl karakterini daha geçirmeden dandikten char açıp serverları denesin. şöyle bir günlüğüne falan. çünkü sonra en laglı serverda oynarsak kalırız ortada.[signature][hline]Adriannel the Elf Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:

yoo :p

memnunum ben ortamımdan, aynı clandamı olmak lazım canım, yardım lazım olduğunda hayırmı diycez sanki.

pff.. işte sorun burda. millet "power-hungry" olmuş güç peşinde. şööle türkler bir arada savaşsak fena mı olur ya, yabancıların ortasında "lol lol" diye dolaşmak mı "ALALALA SHUDFGSDFHDFG" die gaz yapmak mı daha eğlenceli?

türkler gibisi mi var ya.. gelin beraber gaz gaz oynayalım.[signature][hline]Adriannel the Elf Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baaluo, 27 Nisan 2004 22:36 tarihinde demiş ki:
Amerikanin ak$am 9 u bizim sabah 7 miz olduguna gore
onlarda ak$am 9 gece 1 arasi hayvan gibi abanmi$ olsun
biz o zaman sabah 7-11 arasi lag ya$ariz
ki bu saatlerde oynayan oldugunu sanmiyorum :)
ya i$te olursun ya okulda ,yada gece sabaha kadar kasmi$ zibarmi$

amerikanın akşam 9 u bizim saat sabah 4 ümüz oluyor ..

kainde oynamak bana ters geliyor insanlar çok gelişmiş ve çoğunluk amerikalı
fakat lionnada daha lvl 30+ adam yok ayrıca çoğunluk avrupalı saat uyuyor
servera girdiğimde 70 kişi ile karşılaşmak istemiorum[signature][hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all
Kargy Necromancer is my bish
Trio look the short bastard coming! infiltrator

Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 27 Nisan 2004 22:41 tarihinde demiş ki:
said:

memnunum ben ortamımdan, aynı clandamı olmak lazım canım, yardım lazım olduğunda hayırmı diycez sanki.

pff.. işte sorun burda. millet "power-hungry" olmuş güç peşinde. şööle türkler bir arada savaşsak fena mı olur ya, yabancıların ortasında "lol lol" diye dolaşmak mı "ALALALA SHUDFGSDFHDFG" die gaz yapmak mı daha eğlenceli?

türkler gibisi mi var ya.. gelin beraber gaz gaz oynayalım.

=) Ne power hungry si yahu, at gözlüğü takmıyorum sadece.

Ya lionna da lvl 30 + adam olmaması diye bşiey sözkonusu olamaz artık betadan sonra kimin nereye gideceği belli değil. Sizde ortalık durulana kadar yapın yapıcaınızı sonra seçin server ınızı, gerçi millette bu taktiği uygular ama neyse.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Shoutta geçen muhabbet sırasında 99 a dayıycaklar deniyodu.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Madde 8

8. The level cap has been raised from 70 to 75. In Chronicle 1, it is possible to gain experience up to 100% at level 75.

Muhtemelen bizde 70 olur, chron. 1 update ile 75'e çıkar.[signature][hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

[Bu mesaj Qui tarafından 27 Nisan 2004 22:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:

Oha! İlk defa duyuyorum - "power hungry"
Bari güç delisi fln de ayu illa her bi b.ku ingilizce mi söölicez. Yok loldu, rofldu, mobdu, afkdı fln fln hepsi fasa fiso..[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dungeon_Master, 27 Nisan 2004 23:14 tarihinde demiş ki:
said:
said:

Oha! İlk defa duyuyorum - "power hungry"
Bari güç delisi fln de ayu illa her bi b.ku ingilizce mi söölicez. Yok loldu, rofldu, mobdu, afkdı fln fln hepsi fasa fiso..

aheahe pardon aklıma ilk o geldi yazdım, online oyun terimi falan değil yani. ihih pardon.[signature][hline]Adriannel the Elf Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karakedi, 27 Nisan 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
ismi "pati gücü" veya "pati" olmak sarti ile kurulacak klana beni ve imzamdaki 3 karakteride ekleyebilirsiniz :)

pati gucu - bebeklerin çıkardığı seslere benziyo. bence the ottomans falan gibi bişi olsun.[signature][hline]Adriannel the Elf Mage
Sosyal ağlarda paylaş

ewt ottomans olsunda bilimum balkanlar ve orta dogu nefret ediversin, avrupalılara karşıda eksi bir karma ile başlayalım, sufer fikir en azından en çok klan savaşı olan klan oluruz.

çinliler gibi yapıp (CN falan) milliyet uyruk etnik köken gibi ayrımları veya belirteçleri barındırmamalı klan ismimiz.

ayrıca pati klanı güzel, logomuz bilem hazır, buyrun:
=o=

klan ismi pati olmak şartı ile site veritabanı forum vb gibi destegimizde mevcuttur, sırtını yere gelmez :P[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer
Karakedi of Gustin - Lvl 21 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 18 Dark Elf - Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dungeon_Master, 28 Nisan 2004 00:16 tarihinde demiş ki:
Osmanlılar ossun daa güzel.. İlla tarihteki Tüklerin ingilizce adlari olsun diosanız Seljuks da olur..

skyturks olsun dicem de bazılarının miğdesini rahatsızlandırmamak için demiyorum.[signature][hline]Adriannel the Elf Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Aman yarabbi. Soranlara singapurdanım falan diycem bu gidişle.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

hehe bi arkadas sonunda dogru bi laf etti ya sükür..
sadece turklerle olcak is deil
biri demisti
500 koreli kaleyi kusatmish ta alamamish die
ha simdi biri ziplar biz turkuz der bende kafasina sallarim burdan twisteri
hadi sadece drow klani yapalim demekle ayni sey
yabancida recruit edicenki güclü olasin ha olsak cinliler gibi adamalr direk 100+ playerla dolaniolar[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

Berserk Bartzda bende ordaim :P gerci clan ismi suck shu dominiona mi basvursam diom ama onlarida hich gormedim bartzda[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...