Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ret. paladin profession

Spacecake

Öne çıkan mesajlar

Mining and Blacksmithing

This combo affords the Paladin an easy way to upgrade arms and armor if they are unlucky with drops. Since having a good weapon and great armor is one of the most vital parts when leveling a Paladin, this combo helps Paladins stay at their peak throughout their adventures.

Skinning and one of Mining or Herbalism

Two gathering skills (one of which requires the mini-map to find resource nodes) can provide a strong income. Many players begin their careers as dual gatherers, changing to a crafting profession in later levels as they become more established.

Mining and Engineering

Engineering can be a great profession pair for Paladins for one reason - it's one of the few ways for a Paladin to get a ranged attack (see ranged options in Paladin Overview. Dynamite and bombs allow the Paladin to have at least one (albeit minor) ranged attack that they can use. While difficult to see at lower levels, the disadvantage of not having a ranged attack becomes glaringly apparent when trying to pull enemies (particularly from camps) at higher levels. If you plan on taking your Paladin far, Engineering also has some Plate pieces for the 60+ levels (TBC only).

şimdi bu dual gatherer olayı kafama yattı ama level 27 bunun için geç mi sayılır ? craft skillini en geç kaçta almak
gerekir ?
edit. 50 küsür bs var bıraktım kasmayı karar verene kadar sadece mining kasıyorum o da 115 falan
Sosyal ağlarda paylaş

ben mining ve bs yi 70 te aldım :P öle kasmıstım paladinime ilk başta eng gidiodum sildim ench aldım falan filan degie degise en son mining bs yaptım mining para için bs de stormherald içindi... fakat pvp amaçlı düşünüosan çok seksi itemler var eng de :)

dual gathering seçersen misal mining herb.. para yaparsın baya güzel :) ki ben olsam mining skinning alırım ki maxlarsan crit ve max hp bonusu gelir hherb den heal gelio bi paladine hiç gerek yok bence

edik... maxlamana gerek yok pardon.. leveline göre gelio skillerinin..

skinnig de http://www.wowhead.com/?spells=11.393 master of anatomy
mining de http://www.wowhead.com/?spells=11.186 toughness
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi proffession secimi tamamen oyundaki hedeflerine bagli

Blacksmith dersen
Armorsmith = Simdilik yalan bir olay ama expansion dan sonra bazi epicler rahat bulunacak droplarla veya gathering le yapilabilecek o yuzden wotlk ye kadar yalan - Masraflı

Weaponsmith = Bu da PvP ye dayali idi, ben kendim macesmith dim ama dedigim gibi su anki oyundaki PvP ve raid bosslarindan dusen bazi itemlar cok daha kaliteli, ayrica deli gibi 100 lerce primal toplamani gerektirmiyor. WotLK ile ilgili armorsmithlerde oldugu gibi epic silahlar yapabileceksin. - Cok masraflı

Engineering = Ben bunu hep sevmisimdir o yuzden paladin de önerimdir. Cok süper dmg/heal goggle yapabiliyorsun kendine özel mountlar hele expansionda cok daha güzel eklentiler olucak.

Baska dersen acıkcası en kolay ve karlı olan
Mininh/herb dür ilk epic mountumu o şekilde almıştım hele şu anda millet deli gibi yeni profession kastıgından dolayı inanilmaz gold yaparsın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...