Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaşlılık ruhu...

Blackeagle

Öne çıkan mesajlar

said:
blackchaos, 22 Mart 2003 18:06 tarihinde demiş ki:
Çok güzel yazmışsında
katılmadığım noktalar var.

Mali durum açısından şu anda Türkiye nin en iyi takımı.
Gs ve Fenerden az borcumuz var.
Fenerbahçe de gerçekten çok iyi bir mali durum var. Ama Aziz Yıldırım gittikten sonra nolucak bakalım? 95 milyon $ borç olmuş. Nasıl borçsuz bırakıcak bu klubu Aziz? Stadıda kendi yaptırmadı zaten.

Ayrıca Beşiktaşta İlhan Mansızın değeri 10milyon $ yakındır. Türkiye de hiçbir futbolcu bu kadar değerli değil.
Ronaldo satılsa en az 5 milyon $ dan gider.
Beşiktaş Mali açıdanda çok iyi bir durumda.
3 büyüklerden üstün. Artık fakir bir klup değil Beşiktaş. Bizi kurtaran içimizden biri oldu. Hiç kimsenin desteğiyle gelmedi Beşiktaş buralara. Kendi içimizden Kendi evladımız olan Nihat ın 5 milyon$ ile geldik bu noktaya.
AYrıca Türkiye deki en iyi tesis Beşiktaş ın tesisi. Fenerliler Gsliler gidip bir Ümraniye'yi gezsinler.[hline]Yavrum!!! Seni artist yapıcam tıkla buraya / Kro

Unutmayın ki Asıl Olan Gerçek Hayattır, Hayat da BEŞİKTAŞ.

O bakımdan haklısın...Her yönümüzle örnek klubüz..ötesi yok..tek kuruş vergi vermeyip "kendini yıldız sanan kabiliyetsizleri" türkiye'ye getiren başkanlara inat,doğruları yapmaya devam edecektir yönetim kurulu[hline]DOGDUM KONUSMAYI ÖGRENDİM, ÖNCE "BESIKTAS" DEDIM, OKUMAYI YAZMAYI ÖGRENDIM, ÖNCE "BESIKTAS" YAZDIM. YENILDİK DEDILER, "BESIKTASA" AGLADIM.. BAYRAMLARDA "BESIKTAS" FORMAMI GIYDIM. SOKAKLARDA AHMET DURSUN OLDUM.. GÜZELIM, KENDINI ILK ASKIM SANIYORSUN AMA BEN ÖNCE BESIKTASI'i SEVDIM!!
Sosyal ağlarda paylaş

blackeagle dedecim sen bi vergi olayı bulmuşsun heryerde onu söylüyosun da:
3 büyüklerin hepsinin kaç yıldır yaptığı bi iş bu.. bonservislerini devlete çok küçük rakamlar olarak gösteriyo 3 büyükler (antep, gençler ya da ötekileri bilemem) ama 3 büyüklerin 3ünün de yaptığı bi iş bu.. bjknın belki olsa olsa tek farkı ötekiler %5i gösteriyosa bjk %5,5 olarak gösteriyo.. her sene bununla ilgili transfer döneminin sonrasında bi haber çıkar senede bi kereye mahsus olmak üzere sonra da tarihe karışır kimse sallamaz bunları.. gs yapıyo fb yapıyo bi tek bjk yapmıyo dersen yanlış olur..[hline]Only now, only now does he know, silver doom, unseen moon will show
Sosyal ağlarda paylaş

bjk vergi borçlarını veriyor..ve bu yüzden ortada uçurumlar oluyor...[hline]DOGDUM KONUSMAYI ÖGRENDİM, ÖNCE "BESIKTAS" DEDIM, OKUMAYI YAZMAYI ÖGRENDIM, ÖNCE "BESIKTAS" YAZDIM. YENILDİK DEDILER, "BESIKTASA" AGLADIM.. BAYRAMLARDA "BESIKTAS" FORMAMI GIYDIM. SOKAKLARDA AHMET DURSUN OLDUM.. GÜZELIM, KENDINI ILK ASKIM SANIYORSUN AMA BEN ÖNCE BESIKTASI'i SEVDIM!!
Sosyal ağlarda paylaş

o gösterdiği bonservislere göre verdiğini kastetmiştim ben 3 klubün de.. bjk bonservisin gerçeği üzerinden vergi vermez.. gösterdiğinin üstünden verir verirse.. bu durum her 3 klüp için de bi yüzkaralığıdır resmen.. o gösterdiğin komik rakamı vergilendirsen de vergilendirmesen de durum pek değişmez.. normalde vermen gerekenin 10da birinden bile azını verirsen bu övünülmesi gereken bi şey değil aksine kötü birşeydir.. (gs-fb ödemiyo bjk ödüyo gibi bi durum da yoktur bence.. varsa bjknın övünmesi değil fb ile gsnin yerinmesi gerekir.. hepsi çok az olmakla beraber veriyodur..)[hline]Only now, only now does he know, silver doom, unseen moon will show
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiiktaş bahsettiğin şeyi en az yapan ya da yapmayan bir klup...[hline]DOGDUM KONUSMAYI ÖGRENDİM, ÖNCE "BESIKTAS" DEDIM, OKUMAYI YAZMAYI ÖGRENDIM, ÖNCE "BESIKTAS" YAZDIM. YENILDİK DEDILER, "BESIKTASA" AGLADIM.. BAYRAMLARDA "BESIKTAS" FORMAMI GIYDIM. SOKAKLARDA AHMET DURSUN OLDUM.. GÜZELIM, KENDINI ILK ASKIM SANIYORSUN AMA BEN ÖNCE BESIKTASI'i SEVDIM!!
Sosyal ağlarda paylaş

el insaf en iyi tesis fenerde diyen adamla tartışmam bile ben.. ümraniyeyi görüdnüzmü? samandıranın en aşşağı 4 katı büyüklüğünde.. istanbul'un tışında gelişememiş ayrı bi ülke gibi bi yer olan sultanbeyli'nin üstündeki tesislere iyi diyen zihniyete ben emi..[hline]Avrupa fatihi efsane yalan
Siz yokken o vardı göklerde uçan
Bir asır devirdik senin sevginle
Ne mutlu Be$ikta$'a gönül verene..

Sosyal ağlarda paylaş

fb de istanbul kadar antrenman sahası olsa da pek bişey değişnmiyo malesef.. son yıllarda (bjknın tesis açılmadan önce) en iyi tesisler tartışmasız fb'deydi onu kabul ediyorum ama bu süre zarfındaki başarılara bakılınca (son 10 yıl mesela) tam bi fiyasko fenerbahçe için..[hline]Only now, only now does he know, silver doom, unseen moon will show
Sosyal ağlarda paylaş

kimseye bi kastım yok.. söylediğin şey yanlış nukem_verite'de kanıtladı sana.. ciddi anlamda bi kastım yok kusura bakma o açıdan ters bişi söylediysem..[hline]Avrupa fatihi efsane yalan
Siz yokken o vardı göklerde uçan
Bir asır devirdik senin sevginle
Ne mutlu Be$ikta$'a gönül verene..

Sosyal ağlarda paylaş

Bjk(son 10 yıl)

Federasyon (Türkiye) Kupasi,
Cumhurbaskanligi Kupasi,
Turkiye Spor Yazarlari Dernegi (TSYD) Kupasi
Turkiye Profesyonel Ligi
Turkiye Spor Yazarlari Dernegi (TSYD) Kupasi,
Basbakanlik Kupasi
Federasyon (Türkiye) Kupasi,
Cumhurbaskanligi Kupasi

Fenerbahce(son 10 yıl)

Başbakanlık Kupası
TSYD Kupası
TSYD Kupası
Türkiye Ligi
Başbakanlık Kupası
Atatürk Kupası
Türkiye Ligi[hline]Simofle

O 55 bin sosisliden biri
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

lol nukem harbi he 1 şampiyonluk ne alaka ?
dün gibi hatırlıyorum bu adamların 2 şampiyonluğunuda

95/96-00/01 fenerin şampiyonlukları

şimdi en zevkli kısmı

--7 şampiyonluk
--4 türkiye kupası
--uefa kupası
--süper kupa

kesinlikle biz en uzağa işiyoruz ;)[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 23 Mart 2003 00:17 tarihinde demiş ki:
ya kardeşim neyin sidiğini yarıştırıyosunuz ki hala ?

şimdiye kadar elde edilmiş başarılarda

gs > fb > bjk[hline]fighting for peace is like screwing for virginity

Nukem fenerın 1 sampıyonlugunu unutmus,bjk daha buyuk dıyordu ahahaha sımdı anlamıstır kım kımden daha buyuk.[hline]Simofle

O 55 bin sosisliden biri
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...