Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aynı gökyüzüne bakmak [Nostalji]

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Head said:
aramızda çok büyük bir mesafe olmasına rağmen , aynı anda gökyüzüne bakmayı seven insanlardık biz. gökyüzünde gördüğümüz her yıldız bizim yıldızımızdı. adeta gökyüzünü sahiplenmiştik bizce.

o yaz gecesi elini tutup birlikte gökyüzünü izlerken , bir yıldız kaydığını hatırlıyorum.
birbirimize bakıp , hiç ayrılmayacağımız sözünü vermiştik. hayattaki tek güzel şey , zaten birbirimize sarılıp , o güven hissini verebilmekti.hayatımdaki tek güzel şey sendin aslında.

güneş bizi ısıtırdı , ama ay'ın yeri farklıydı.
böyle demiştin sen , o yaz gecesinde. çok sıcaktı , terlemiş yüzüne dokunurken yüzünden gülümseme eksik olmamıştı her zamanki gibi.

aramızdaki bağ farklı bir şeydi. somut olmaya utanan , ama soyutlukta sınır tanımayan bir ilişkiydi bizimki. birbirimizin en uç noktalarına kadar gidip , anlamaya çalışırdık birbirimizi ; sırf yanyana huzurlu ve mutlu olmak için.

sana sarılıp uyuyakaldığım o yaz gecesinde , müzik eşliğinde yine sıcaktan terlemiş ellerini hatırlıyorum ; ne kadar küçüktüler.
ve ne kadar güzel kokuyorlardı. ellerini öptükçe yüzünde çocukça bir gülümseme belirirdi , ki bu beni de şımartırdı.

duygularımı dışarı vurmaktan korkan ben , her şeyi bir kenara bırakıp bütün benliğimle sarılırdım sana. kaybolurdun kollarımda , karışırdık.

arada bu kadar mesafe olmasına rağmen seni hissediyorum.
ben gökyüzündeyim.
kafanı kaldır.

ve bak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...