Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

god mode

Fyrwenn

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:
paladin kadar sinir bozucu bir oyuncu altyapısına sahip class yok su oyunda, ne yapsalar qq

wallahi bende warlocklara uyuz oluyorum onlarda QQ paso...

paladin gercekten eskiden besin zincirinin en alt kısmındaydı.. ne heroic bulabilisoun retri ile tanıdıkların varsa belki hc yapıosun yada raid.. ha yapan yok mu var..

pvp de desen adam yakalaman cok zordu mana hemen biter.. arenada hem vurmanı hem heallemeni beklerler falan filan.. ben baydıgım için warrior rolledim.. ki oynadıgım bütün frp lerde paladin oynamısımdır.. ki bu buff bi paladin açısından cok zevkli. çılgın bi şekilde adam kesebiliosun.. paladinin nerfleneceği herkes tarafıdan beklenen bişeydi 2 paladin 2 rog gibi bişi oldu daldığını görünce bırakıyorum klavyeyi mouse u..
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:
hayır kızdığım nokta stun atıp kesiyormuş pala, warlock un beni feardan çıkarmadan kesmesinden ne farkı var bunun? aynı şekilde diğer range classların 2 - 3 hareketle warrıor pala gibi classları daha yanlarına yaklasamadan tek bi kere dokunamadan kesmesinden farkı ne? onlar normal de paladin stun atıp kesincemi anormal?

lock fearlasa bile 1 fearda zaten kesemez ayrıca fear ın belli dmg da break oldugunu biliyorsundur. ayrıca fear ın diminishing return ü var.

sizin stun üstüne 2 saniye 3 saniye de verdiğiniz 8 10k dmg ınızı lock un fearıyla eşit mi tutuosunuz?

nerf geleceği ÇOK ÇOK AÇIK belliydi bunu paladin oynayan retri arkadaşlarım bile gördü biliodu söyledi.

daha neyin qq su bu?

mitigate edilemeyen holy dmg ın physical a dönmesi mi?

armor var tank setim var 40k armor, sen bi koyuosun sıfır mitigation. e ben çıplak savaşim elime kılıç alıp. belki zırh olmayınca hafifler biraz daha hızlı vururum.

ama bi sn stundan çıkamadan ölüoduk dimi zaten vuramıyoruz farketmio yani :D

haaa oldu o ne arkadaşım öyle ya :)

bende druidime 30min cd li I.W.I.N button istiorum artık brokenlarını toplamaktan sıkıldım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
eleman ısık saca saca kesiyolar dediğinde dalga gectik ama durumo, bildiğin ışık saca saca kesiyolar

Torondor said:
kesiyor...kesiyor...kesiyor...kesiyor...kesiyor...kesiyor...kesiyor...kesiyor...

ama ne hpsi bitioyr ne manası...

durmuyor ve.. kesiyor...kesiyor...kesiyor...kesiyor...kesiyor...kesiyor...kesiyor...

hahahahahahahah koptum bu 2 yoruma ya lol
Sosyal ağlarda paylaş

bende zaten nerf yemesi gerektiğini söyledim 4 senedir holy paladin oynayan biri olaraktan , dengesizlik vardı gerçektende.. benim söylediğim 4 senedir paladinler her zaman ezildiler, ezilmelerinin yanında balon açması loh atması bile battı insanlara , sanki hiç bir şey yapmadan kurbanlık koyun gibi ölmeyi beklemek zorundaymış gibi tepki aldı, şimdi diğer classlarla aynı seviyede dps vermeye başlaması en mantıklı olanıydı zaten blizz de paladinler için bu expansıonda önceliği neye verdiklerini önce retri sonra tank sonra holy sıralamasını yaparak söyledi,

Nerf kaçınılmazdı ama bence cok fazla nerf olmayacak olmamalı. Belki stun attığında 8k 10k vurmayacak ama en azından yıne 5k vuracaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bi durumda var başka açıdan.. ap yi spell power a ceviren bi talent geldi retri tree ye.. artı critleyince hot atan bi talent daha var yeni, sheath of light tı galiba.. neyse sonuçta benim loladin 2200 ap ile 5-6k civari holy light critleyip %30 crit chance ile üzerine bi de hot atıyo, artı art of war dan gelen instant fol var, artı bol dan gelen heal procları var, artı divine storm heal procları var.. yani paladin sahibiyim ama harbi bana biraz abartı gibi geldi..
Sosyal ağlarda paylaş

Fyrwenn said:
şöyle bi durumda var başka açıdan.. ap yi spell power a ceviren bi talent geldi retri tree ye.. artı critleyince hot atan bi talent daha var yeni, sheath of light tı galiba.. neyse sonuçta benim loladin 2200 ap ile 5-6k civari holy light critleyip %30 crit chance ile üzerine bi de hot atıyo, artı art of war dan gelen instant fol var, artı bol dan gelen heal procları var, artı divine storm heal procları var.. yani paladin sahibiyim ama harbi bana biraz abartı gibi geldi..

aynen katılıyorum :) biraz fazla olmus gercekten düzeltmeleri lazım her ne kadar artık pally oynamasamda su bufflardan sonara girip isle da gankerlık yaptım paso ehehe zipperdi ama sanki oyunda şifre yazmisin gibi :P 3 - 5 horde vardı paladin bizi kesio diye gittim daldık kestik paladini elemanlar ayrılmadı bidaha yanımdan nerf yemeden eylendim ya tamam artık :P
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:
Ben ne kadar anlatmaya çalışsamda nafile olacak, bu kadar Pally düşmanı varken. 80 lvl de görücez eski Retri Pala geri dönecek. Loladin dönemlerine selam olsun buradan 2 günlüğüne bile olsa imbaydık.

pally düşmanı = .kill yemek istemeyen tüm wow oyuncuları?

yorumuna gülüorum açıkcası

nolur mantıklı anlat da anlayalım çoğumuz mantıklıyızdır burada. anlatıldıgında anlarız :)

dipnotcuk: burda benim okudugum gördüğüm, insanlar şunu diyor, "paladin de dps yapabilsin tabii, ama bir feral druid bir retri paladin bir arms warrior vs bir ruge kadar melee dps yapamasın" ve diyorlar ki "tamam retri paladin dps yapabilsin ama stunlock da 3 saniyede adam keserek godmode gezmesin adam akıllı mantıklı dps yapsın heres mutlu olsun"

bundan farklı bişey söyleyen var mı?

bence yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Roqq said:
Ben ne kadar anlatmaya çalışsamda nafile olacak, bu kadar Pally düşmanı varken. 80 lvl de görücez eski Retri Pala geri dönecek. Loladin dönemlerine selam olsun buradan 2 günlüğüne bile olsa imbaydık.

pally düşmanı = .kill yemek istemeyen tüm wow oyuncuları?

yorumuna gülüorum açıkcası

nolur mantıklı anlat da anlayalım çoğumuz mantıklıyızdır burada. anlatıldıgında anlarız :)

dipnotcuk: burda benim okudugum gördüğüm, insanlar şunu diyor, "paladin de dps yapabilsin tabii, ama bir feral druid bir retri paladin bir arms warrior vs bir ruge kadar melee dps yapamasın" ve diyorlar ki "tamam retri paladin dps yapabilsin ama stunlock da 3 saniyede adam keserek godmode gezmesin adam akıllı mantıklı dps yapsın heres mutlu olsun"

bundan farklı bişey söyleyen var mı?

bence yok.

Kimse kill istemez. o zaman bütün classları sevmiyorsun sen ? kendi classında dahil.

Ayrıca "yorumuna gülüyorum" ne demek ? böyle basit cümlelerle rant sağlamaya çalışma.

Benim bahsettiğim olay "burst damage nerflenmesin" değil. Madem ki burst nerfleniyor bunu karşılayacak PvP utility leri koysunlar. Spell interrupt gibi mesela. 80 level de bu kadar vuramayacağımıza göre, bizim artık healer kesme gibi bir olanağımız yok.

Madem burst nerflenecekti neden repentance 10 saniyeden 6'ya geri düştü ? mantığı nerede bunun ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...