Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Inflames Yeni album

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Evet paticik dostları inflames.com a baktıgımız üzre albümün cıkmasına 2 gün falan kaldı..ideefixe.com dan satın alabilicezmi bilmiyorum ama umarım ideefixe albümü getirir..Inflames in orjinal albumlerini almak ve dinlemek hobilerim arasında oldugu için korsana hayır diyorum :)
Gerçi kimse cıkarmaz grubun korsan cd sini...

Nasıl olur size yeni inflames albümü metal severler..?[signature][hline][b]Hayat ne boşvericek kadar kısa
Ne de önemsicek kadar uzundur..
[b]

[Bu mesaj Eternal tarafından 26 Mart 2004 15:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

uzgunumki oyle bir album degil... hatta son albumun kaydigi yone daha da kayildigini bir cok yerde okudum bu da sahsimca iyice dinlenmez bir yone kaydiklari anlamina gelirki cok uzuluyorum sahsen (bu arada album gayet nette bulunmakta)[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
reroute to remain daha hardcore-nu sounduna yakındı, yeni albümde yine death e doğru gidiyorlar. yine clean vokal olan yerler var ama vokal de yavaş yavaş adam gibi olmaya başlamış.
bence güzel albüm soundtrack to your escape[signature][hline]Eldarion, FRP-Tr Oyun Editörü
http://www.frp-tr.net
Nobody is invulnerable, but some are unbeatable.
Sosyal ağlarda paylaş

2 haftadır falan dinliyorum, belki dinledikçe keyif alınacak, gerçek değeri ortaya çıkacak bir albümdür diye ama ne yazık ki öyle bir albüm olmadığı gerçeğini de artık kabullenmeliyim.
Grup r2r ile yakaladığı çizgiyi devam ettiriyor. Eskiye döndüler mi diye beklemeyin yani. Amerikalı müzikten anlamaz dergiler haricinde albümün notları da genelde çok düşük..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Etos, 27 Nisan 2004 20:48 tarihinde demiş ki:
2 haftadır falan dinliyorum, belki dinledikçe keyif alınacak, gerçek değeri ortaya çıkacak bir albümdür

derim ben isveç metal dergielrinden de iyi not aldıalr
eskiden güzeldi tamam ama kimseden 10 sene aybı şeyi yapmalarını bekleyemezsiniz haksızlık olur bence clayman de yapılabilecke herşey yapıldı bence albüm vokaller haricinde çok iyi[signature][hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

In Flames artık Death Metal yapamıyor ne yazık ki
Adamlar Parayı götürdükten sonra baktılar biz ne yapsak insanlar beğenir die türlerini değiştirdiler. En son ciddi death metal olan albümleri Whoracle dı sonra melodik olalım die yanlışlıkla gay melodiler ortaya çıkadılar. Böle Sahilde koşarken atlarken zıplarken dineleyeceğin mutlu şarkılar yapmaya başladılar. (Death metal le alakası yok.)

Ben son albümlerini falna dinlerken kendimi Linkin Park dinliomuş gibi hisettim ve in flames adına üzüldüm..

Metallica gibi bu da kendini mahvedio. Bundan sonra dönüş yok. Metallica da eski hallerine dönemedi bunlar da bundan sonra dönemez büyük ihtimalle. Artık Alternative Rockcı In flames var :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!

[Bu mesaj Mortis tarafından 27 Nisan 2004 21:42 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Mortis tarafından 27 Nisan 2004 21:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Baya severim In Flames'i ama album album olarak bilmiyorım oyle.
-Man Made God
-Pinball Map
- Trigger
-Egonomic
-Clayman
Sevdiğim şarkıları.
Peki bu saydıklarım arasında Death'e girmeyen varmı?
Varsa bile bence harika şarkılar.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

bir melodik death metal grubunu daha kaybettik. ın flamesın 2000 yılında başladığı çöküş devam ediyor. 2003 yılında cıktıgı konserlerde Lınkın Park ıle alay eedip Link[in]Flames isimli t-shırtlerle cıkan grup, kendi cıkardıgı albümlerle Linkin Park tan beter olmuştur. 2000 den sonraki albümlerinden bence tek bir parça

Egonomic.

Dark tranquillitynın yenı album cıkacka mayıs sonunda onu dinleriz ehe :)[signature][hline]$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

Dark Tranquillity etkili olmuştur In flames ın bugunlere gelmesinde. Zaten In Flames ismini duyuran Lunar Strain albümün vokal,beste ve sözleri Dark t. solisti Mikael stanne ye aittir. Ve bu manyak ötesi muhteşem albüm ile ın flames adını duyurmuştur bence. the jester race albümü de güzeldir daha sonra cıkan. Jotun gibi çok güzel parçalara da imza atmıştır grup. Dark tranquillitynin kaybettiği nokta ise bateri. 97 yılındaki the minds ı albümündeki sabit dark t baterisini hiç bozmadılar. ordaki bateri sıkıcı geliyor olabilir insanlara. Daha sert bateri olsa çok daha iyi olur bence. çünkü harika bir vokal var zaten.[signature][hline]$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

dark tranquillity'nin mayıs ayının sonunda çıkaracağı ve çok az yerde yayımlanmış parçalarını içeren, grubun 15. yılını kutlama amaçlı çift cd'lik albümü.

disc 1 (rare material):

01. static
02. the poison well
03. misery in me
04. cornered
05. in sight
06. no-one
07. exposure
08. yesterworld
09. unfurled by dawn
10. midwinter/beyond enlightenment
11. vernal awakening
12. void of tranquillity

disc 2 (live material):

01. the wonders at your feet
02. the treason wall
03. hedon
04. white noise/black silence
05. haven
06. punish my heaven
07. monochromatic stains
08. indifferent suns
09. format c: for cortex
10. insanity's crescendo
11. hours passed in exile
12. the sun fired blanks
13. damage done
14. lethe
15. not built to last
16. therein
17. zodijackyl light
18. final resistance
19. ex nihilo

eski sözlükte buldum.[signature][hline]$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 28 Nisan 2004 10:23 tarihinde demiş ki:
bir melodik death metal grubunu daha kaybettik. ın flamesın 2000 yılında başladığı çöküş devam ediyor. 2003 yılında cıktıgı konserlerde Lınkın Park ıle alay eedip Link[in]Flames isimli t-shırtlerle cıkan grup, kendi cıkardıgı albümlerle Linkin Park tan beter olmuştur. 2000 den sonraki albümlerinden bence tek bir parça

Egonomic.

Dark tranquillitynın yenı album cıkacka mayıs sonunda onu dinleriz ehe :)

senin bir lafın diğerini tutmuyor ki. egonomic oldukça cıvık şarkıdır asıl.
ayrıca in flames linkin park gibi rap yönüne değil, industrial yönüne kaymıştır ki zaten severim fear factory miş nine inch nails mış o yönden beni pek germedi[signature][hline]Eldarion, FRP-Tr Oyun Editörü
http://www.frp-tr.net
Nobody is invulnerable, but some are unbeatable.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...