Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior Arms vs Fury

Torondor

Öne çıkan mesajlar

oktayca said:

arkadaşım o dediklerini rage'n varsa yaparsın rage'de sadece beyaz vuruşlarla ve sana vurulan değerlerle alınır birde blodrage gibi özel abilitylerle senin anlamak istemediğin bizim beyaz vuruşumuz yok titan's grip le 5 de 3 ü miss ve silahlar çok yavaş. Ayrıca ben dmg tartışması yapmadım "biçer döver" sözüne daha iyi biçer döverler var diye örnek verdim, lola tanklar 5 manlerde şu anda bütün DPS i geçiyor DPS materde, DMG tartışması yapsam kesin lolalardan bahsederdim şu anda çok dengesizler çünkü.

guzel demissin de benim sana cevabım o miss ler olmazsa ne hale gelecegini bir dusun merkezliydi sen de ısrarla seni anlamadıgımı zannediyorsun :P

o miss ler olmassa bicerdover olursunuz gene aynı seyi soyluyorum 51 talent verdin diye bicerdover olacaksın diye birsey yok :)

edit:hmm elinde silahın var gralsın hit cap full blizz hit penalty i kaldırmıs iki elin ust uste critlerse kim durucak karsında euheueh bence olması gereken olmus. diger char lar unbalanced die 2h silahı tek eline alınca warrior ların da oyle olması gerekmes :P

serverlar kapalı islerim yogun warrior umu tam test edemedim ama fury nin bg lar icin cok verimli olmayacagı kanaatindeyim arms talent gayet basarılı olmus ki "regardless hp execute" tek basına cekici bir ozellik katmıs arms a :P
umarım bu talent geldi die nerf yememistir execute, umarım hala abuk dmg ler cıkıyorudur hehe var mı bg larda deneme sansını yakalayan ?
Sosyal ağlarda paylaş

bence titan grip 70 için biraz sacma... cok miss görüyosun ki bu dpsyi biraz öldürür.. pvp içinde birazcık bişiler vermiş gibiler ama daha cok pve bazlı oldugu için fury bence lvl 80de miss sorunu itemler ile kalkar

Cuce said:
sonra lootlamak ölüm onları ya.. hiç kasamam

loot yok zaten onlarda adadaki bombalanan amcalar :P
Sosyal ağlarda paylaş

evet kalkar ama endgame pve gearıyla kalkar miss sorunu. hani pvp yapabilcekti fury? pvp gearından gelen 5% hitle TG olun bakalım, ne kadar dayanabilceksiniz missleyen bloodthirst/whirlwindlere. ha level 60 olur olmaz TG alan warriorun halini düşünemiyorum bile. bi de rete bakın, 60da divine storm geliyo gerisi malum.
Sosyal ağlarda paylaş

end game olmadanda 260 hit kastım yarı mavi biraz yeşil birde off hand'de Khorium Champion (+35 hit) yaptırdım, bs iseniz ragesteel'den 2 parça iyi iş görür; omuzluk + eldivende toplam 29 hit var set bonusu olarak -ki omuzlukdaki 2 gem hariç, lvl 65de terrokar daki questlerin birinden gelen hit veren trinket var oda iyi, yani yapıla bilir ama zahmetli doru itemleri bulmak ve kaynakları toplamak
Sosyal ağlarda paylaş

oktayca said:

bizim beyaz vuruşumuz yok titan's grip le 5 de 3 ü miss

Bu söylentiyi kim çıkardı ya. Yok öyle birşey güzel kardeşim. Normal mavi itemli bir warriorun, titan girps'le birlikte talentleride işin içine katarak, missin %20'nin üzerine çıkmaz, ister beyaz vuruşları ister sarı vuruşları fark etmez maximum 5 vuruşta 1 kere missler.

5 vuruştan 3'ünün misslemesi için adamın senden 23 level yüksek olması gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Titan's Grip sadece "damage-dealing abilities" lerin yani hasar veren skillerin miss şansını %15 (ki bu da %12ye düşürülüyor - kaynak) arttırıyor. Bu skillerin normalde duel-wiled iken miss şansı PvP'de %5 olduğu için titanla birlikte %20 oluyor (gelecekte %17). Beyaz vuruşlarda %24 ihtimalle missliyor.

Tabi işin içine talentler, itemler girince mavi itemlerle bile toplamda %5-6 hitiniz oluyor. Buda demekki hiç hit kasmasanızda %20'nin altında miss şansınız oluyor. Buda ortalama 5 vuruşta 1'e geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeper said:
oktayca said:

arkadaşım o dediklerini rage'n varsa yaparsın rage'de sadece beyaz vuruşlarla ve sana vurulan değerlerle alınır birde blodrage gibi özel abilitylerle senin anlamak istemediğin bizim beyaz vuruşumuz yok titan's grip le 5 de 3 ü miss ve silahlar çok yavaş. Ayrıca ben dmg tartışması yapmadım "biçer döver" sözüne daha iyi biçer döverler var diye örnek verdim, lola tanklar 5 manlerde şu anda bütün DPS i geçiyor DPS materde, DMG tartışması yapsam kesin lolalardan bahsederdim şu anda çok dengesizler çünkü.

guzel demissin de benim sana cevabım o miss ler olmazsa ne hale gelecegini bir dusun merkezliydi sen de ısrarla seni anlamadıgımı zannediyorsun :P

o miss ler olmassa bicerdover olursunuz gene aynı seyi soyluyorum 51 talent verdin diye bicerdover olacaksın diye birsey yok :)

edit:hmm elinde silahın var gralsın hit cap full blizz hit penalty i kaldırmıs iki elin ust uste critlerse kim durucak karsında euheueh bence olması gereken olmus. diger char lar unbalanced die 2h silahı tek eline alınca warrior ların da oyle olması gerekmes :P

serverlar kapalı islerim yogun warrior umu tam test edemedim ama fury nin bg lar icin cok verimli olmayacagı kanaatindeyim arms talent gayet basarılı olmus ki "regardless hp execute" tek basına cekici bir ozellik katmıs arms a :P
umarım bu talent geldi die nerf yememistir execute, umarım hala abuk dmg ler cıkıyorudur hehe var mı bg larda deneme sansını yakalayan ?

sen bence bir BG ye gir pala nüfusuna bak bakalım kaç kişiler :) biçer döver dediğin silahların hızını ve DMG ını yazdım hatta TB de tahtalar koymuşlar adamlar çok güzel gidiyosun dövüyosun tahta adamları gördüğüm dmg lar yazdığım dmglar ve o adamlar lvl 60 ! yani + hit olayı kalksa bile şu anda palaların yanında resmen oyuncağız adamı göremiyorum bile resmen 3 kere vuruyor 4 değil.

bu arada execute bildiğin execute işte açıldımı karşındaki ölüyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
oktayca said:

bizim beyaz vuruşumuz yok titan's grip le 5 de 3 ü miss

Bu söylentiyi kim çıkardı ya. Yok öyle birşey güzel kardeşim. Normal mavi itemli bir warriorun, titan girps'le birlikte talentleride işin içine katarak, missin %20'nin üzerine çıkmaz, ister beyaz vuruşları ister sarı vuruşları fark etmez maximum 5 vuruşta 1 kere missler.

5 vuruştan 3'ünün misslemesi için adamın senden 23 level yüksek olması gerekiyor.

Total'de 5te 1 max ama bir fightta 5te 3 olabilir. Daha sonra 10 swingi hit olur o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...