Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gitar alıcam(electro)

Solonor

Öne çıkan mesajlar

dedigim gibi amp olaydi fazla bir bilgim yoktur daha amp tonlarini kurcaliyinca guzel sesler cikaramiyorum cogu zaman hehe ama su gercek yani marchall #1 bu boyledir
iste yine seydeki gibi Del hehe Ibanze super olabilir ama les paul #1 hehehe :P

tumu yapmaz ama cogu amp yapar benim ilk aldigim sadece dist yapiyodu cok boktandi ama yinede sescikardigi cin almistim :)[hline]"silence isn't golden When I'm holding it inside"

Lance"Jovilen" Scheer - (Original) Neutral Soldier
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 25 May 2003 01:27 tarihinde demiş ki:
bi amp in nerden anlayabilirim dist ve over. yaptıını. nerde yazar?[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
Wisdom is only possessed by learning.../Elminster
oıke de sorumun cevabı?[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
[b]Wisdom is only possessed by learning.../Elminster

[b]Icq
Sosyal ağlarda paylaş

efeet günaydın gençler

dün stüdyo olayımdan önce gezdim bütün gitarcıları denedim bi kaç tanesini şu sonuçlar çıktı(kendi müzik tarzıma göre konuşuyorum oda metaldir)

single manyetikli gitar alma akustik gibi ses verio aman
humbucker hükmeder yada

ikihumbisinglellılara denedim onlardada bazen elim şu manyetiklere çarpıo zaten o çarpmalar sonunda stüdyoda kendime elektrik çarptığını düşünüyorum

iknci el bi gitar gördüm washburn adama 300 dolara bıraktı çift humbuckerlı washburn mg-42 baba manyetikleri var güzel ses verio klavyesi rahat rek sorun arkadaki kutusu yok ve jak girişi daalmış o kadar

fender stratta 720 dolar dedi adam ohha oldum ama hakkını verelim güzel gitar iyi gitar

marshall 10 wattlık amfiye 100 dolar dediler 15 watına 160 dediler de pek gözümtutmadı daha araştırcam amfi işini

pedal olayınıda sallamaya karar verdim para biriktirip baba bi amfi alırım daha iyi olmassa ikinci el pedal alırım zaten

nese şimdilik gözlemlerim bu kadar bu arada sakın sen müzik stüdyosuna gitmeyin (zuhalin karşısında) iğrenç bi stüdyo
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşta 15W Marshall vardı (Resmini koyduğundan). Sesi çok açmadığın zaman gayet güzel. Yani o anfiyle bir kitleye karşı çalmicaksan, ya da sesi çok açma gereği duymayacaksan alabilirsin.

Kişisel amaçlar için gayet iyi. Fiyatı da iyi sayılır.[hline]Ugly women makes us buy beer,
Pretty women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 25 May 2003 11:05 tarihinde demiş ki:
len dela ne doyumsuz adamsın annamıom adam napıcak 100wttlık mı alcak ilk anfisini al abi o anfiyi bi arkadasa aldık cok güzel[hline]POPÇULAR DIŞARI !!

ok[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
Wisdom is only possessed by learning.../Elminster
[b]Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...