Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gitar alıcam(electro)

Solonor

Öne çıkan mesajlar

said:
Delanoresse, 24 May 2003 00:02 tarihinde demiş ki:
jin jin tonunda metal calacaksan kotu olur
al iste cift humbucker takilirsin kurcalama sansin olur daha cok[hline]"HEPİMİZ ZENCİYİZ!"

2 hum olandan mı bahsediyosun abi?[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
Wisdom is only possessed by learning.../Elminster
[b]Icq
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 24 May 2003 11:56 tarihinde demiş ki:
oke anfi ve pedal olarak ne dersiniz? nereden alabilirim? direk işte şunu al bu dükkandan derseniz çok iyi olur. :D[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
up![hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
[b]Wisdom is only possessed by learning.../Elminster

[b]Icq
Sosyal ağlarda paylaş

yaw sen bi amfiyi al önce zaten marshallın amfilerinde epey iyi disto/overdrive bulunuyo seni kesecek zaten bi süre daha sonras git bi multieffects pedalı al zoom505II yada zoom606(bizim orkestradaki coçuk kullanıo)yada boss gt-6(çok paaalı ama opethtekiler kullanıo)alacan ama sen kasma gitar+amf,y, aldıktan bikaç ay sonra alırsın hem para birikir ozamana kadar iyi bi pedal alırsın ayrıca illa tekli pedal alcam diosan müzik zewkine göre o metalciysen boss mt-2 al okadar yani

icqyu aç buarada=)
Sosyal ağlarda paylaş

Sen marshal en kotusunude alsan seversin umm vallah ben guitar super calmam ama benim bilgidigm kadariyla marshall amplar dunyanin eniyi amplari.....
profsyonel guitarist den tut legend olmus cogu guitaristler
Marshall amp secer dir bende yok suan (fender amp var bende) ama kulanma sansim oldu baya guzeldi ama sonucta ben iyi ton yakaliyamiyorum oyuzden daha ogrenmek istiyorum o olaylari ondan sonra marshall para biriktiricem
hatta les paul + marshall ruya gibidir[hline]"silence isn't golden When I'm holding it inside"

Lance"Jovilen" Scheer - (Original) Neutral Soldier
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 24 May 2003 23:34 tarihinde demiş ki:
2 kanalli amfilerde 1. kanal clean 2 kanal overdrive/distortion olur
gaini 1. kanalda cok acarsan sicarsin tona ama belki onunda meraklisi vardir
2. kanalda gainle ve eq ile oynayarak istedigin tonu yakalarsin.[hline]"HEPİMİZ ZENCİYİZ!"

abi kafam karıştı harbi. :) ben şimdi amfi alırken ne diuycem bana 2 kanallı amfi verin mi dicem :)[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
[b]Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...