Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Toradora

Theghosthand

Öne çıkan mesajlar

Evet izledim şimdi ve OP ile ED süper olmuş bence.

17

Canımı sıktı bu bölüm ya. Tahmin ediyodum böyle bi şey olacağını, Minori'nin depresif bi hal alıp arkaplana düşeceğini. Hani komedi okul animelerinde bu tarz hiperaktif karakterlerin kaçınılmaz bi olayıdır ya bu.
Ya hadi bu da tamam da, lütfen, bak LÜTFEN Taiga x Ryuuji olmasın. Minorin iyice olayların dışında kalmış durumda zaten, bi de böyle bi şey olursa tamamen silinir :(

Sosyal ağlarda paylaş

Theghosthand said:

18

Ryuuji ''what'' dedi ya amiye orda dövesim geldi.Lan bize böyle ortamda pozisyon yaratan olsaydı roveşata ile gol yapardık be vay anası japanlar böle malmış demek.

üzüntü 17-18

minorine ami chana ve yuri chana üzülüyorum. Yavaştan ryuuji de bocalamaya başladı. Entrika dolu gerilimsel sahneler geliyor sanki :(

Sosyal ağlarda paylaş

Aynen beni de aşırı sinir etti Toradora nın gittiği yön. Hani en başından belliydi Taiga end olucağı da bu kadar da karakterler itilmezdi arkadaş.

Ami bitaraflarını yırtıyor, Ryuuji hiçbişey farketmiyor. Hadi o tek taraflı diyelim geçelim de bunca zamandır Ryuuji nin ilişkisine resmen turp suyu sıkan Taiga neden herşey tam yoluna giricekken bi çuval inciri batırırki.

Tiskindim Taiga dan yeminlen
Sosyal ağlarda paylaş

Minorin gene salaklık yapacak bu sefer taiga olaya atlıyacak ama aynı gün içinde minorin geri döncek üstüme amide buna açılacak.Bu sefer onu da taiga görecek.O gidip öbrüne ağlarken diğeri onu kötüleyip ayağını kaydıracak .Buna benzer karışıklıkta olur kesin. Ama bunlara gerenk yok artık çünkü senaryo direk taigaya kaydı bi kere.Bence kötü oldu keşke 3 tane alternatif son yapsalar.
Sosyal ağlarda paylaş

ryuji ve ami hakkında

Ami korkak biraz. Direk olarak yaklaşmak yerine iğnelemelerle, benzetmelerle birşeyler söylemek istiyor. Yani çıkıp adam gibi "bak ryuji benim gibi bir kız senden hoşlanıyor. Köpeğim ol benim" diyemiyor ki. Ryujide de averaj bir erkeğin zekası var. Anlamaz yani. O yüzden ryujide çok fazla kabahat yok.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...