Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Toradora

Theghosthand

Öne çıkan mesajlar

Spoiler

Taiga x Ryuuji olacağını biliyorduk zaten de, "kaçalım evlenelim hadi" geyiğini beklemiyordum açıkçası "öeh" diye kaldım görünce...

Kojiroh said:

Tamam ya son bölümü izlemesek de olur ya.
Zaten bu animeyi artık anca Ami x Minorin kurtarır lkjdFHLSKDF

Ahahah kesinlikle katılıyorum xD
Sosyal ağlarda paylaş

Kaçalım evlenelim iyiydi. Sonuçta hep düşünmüşümdür lise aşklarını konu alan animeler için; Lan bunlar liseyi bitirip, üniversiteye gittiklerinde, yeni insanlarla tanıştıklarında, yeni zevkler edindiklerinde hala birbirlerini sevecekler mi? Sonsuz aşk diye birşey yok. E ne oluyor liseden sonra?

İşte Toradorayı güzelleştiren başka bir etken de bu belki de. Karakterleri lisede evlendirdiler. Böylece liseden sonra bunlar ayrılır lan düşüncesiyle bırakmadılar beni kalsjd. Ama 5-6 sene... Şiddetli geçimsizlikten boşanırlar.

Ami ile bitmedi diye üzgünüm. Ama genel olarak bakınca iyi oldu diyorum. Ryuuji Amiyi haketmiyordu.

Sosyal ağlarda paylaş

fjklasd.

25
Hiçbir şekilde beklemiyordum ayrılmalarını. ''LAN?!?!'' dedim cidden.

Sanırım en iyi sondu. Sonuçta ne Taigacılar, ne Amiciler, ne de Minoriciler üzüldü. Ha saçmaydı. Ama Taiga ile olmasından iyi. Ya da çok saçma. Karar veremiyorum. İyi saçmalamışlar diyebilirim sanırım.

Değişik, eğlenceli, güzel bir seriydi. Finali de bence güzel oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

Kafanda bitti nasılsa, hiçbirşey beni şaşırtamaz diye açtın mı yoksa spoiler ı? Çünkü izlemeyen için farklı anlam ifade edecek kelime seçiminde bulunmuşum.

Bir önceki post için de bir edit sayılır;

25in sonu
Endingi görünce bitti sanıp, ''LAN OLEY BIRLEŞMEDILER'' diyip yorum yaptım da. Devam ediyormuş =((. Birleştiler lan =((. Peh...

Sosyal ağlarda paylaş

Aha yok bu saatten sonra bende başkasıyla istemezdim Ryuuji yi. Biraz school rumble gibin. Adamın başına gelmeyen kalmadı, çekmediği çile kalmadı, yemediği halt kalmadı (yacchanı ağlatınca monitörü kırasım geldi) bi loli yüzünden.

Taiga dışında herkes zaten süper karakterler oldular. Özellikle yacchanın hikayesi çok güzelmiş. Bayağıda iyi bağladılar son iki bölüme. Aile duygusunu da iyi yaşattılar.

Ciddi ciddi taiga dışında çok şahane dizi oldu (o da çok kötü değil de hani sıfır artı sıfır elde var sıfırlığından, fotokopi karakter olduğundan ve dizi ortalamasının çok altında kaldığından). Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edilebilir Toradora drama soslu lise romantik komedisi olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

taiga ve dier üçünü biliyomda (oda senin sayende vermiştin isimlerini zamanında üşenmeyip hepsini indirip seyrettim bahsettiğin kadar da var hatta lousi izlerken direk taigayı izliyormuşum gibi hissettim) en alttaki hangi animedeki karakter onu merak ettim , onunda ismini verde bari hazır başlamışken Rie Kugimiya'nın seslendirdiği bütün karakterleri izlemiş olayım ,tabi sonuncuyuda o seslendirdi ise :D ...

Edit : şimdi bi daha dikkatli baktımda , eğer bunlar orjinal çizimleri ise ilk 3'nün sadece saç rengi farklı yuh dicem artık , en ufak ayrıntısına kadar c/p resmen ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...