Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Betadan Sonra Hangi Server?

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

evt gercekden bir yerde toplanmamız zor ki alinan arkadaslar olabilir oyunda turk olupda cok bilen insanlar dolu bir ara Turklerle bir sey yapmicam dedim. Daoc da olsun cogu yerde olsun bizim kurdugumuz klanlarda mutlaka birseyler cikior. Biz cok bilen bir irkiz baskasinin dedigini önemsemeyiz boyle olunca da klasik tartisma :P ama isterim ki bir klan olsun tum turkler bir yerde olalim[signature][hline]Exc/Hib
Sartre LvL 50 Eldritch
[b]Recep Usta LvL 45 Blademaster[b]
www.ukgames.com dan alabilirsiniz oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

karakedi biz patilerini bir serverda toplayip lineage2 pati clani için bir girişimde bulunsa ne güzel olur.

Bartzda oynayip düşük levelda olanların çoğu server değiştirecek büyük ihtimalle. Yeni açılan serverlara geçip o serverdaki yüksek levelli kişiler olabiliriz. Ama herkes böyle düşünüp yeni serverlara geçiş yaparsa birşey değişmez.

Böyle bir oluşumun içinde bulunmak beni gururlandırır. [signature][hline]LineageII Avatar:
Nick: Ogoed | Race-Class: Orc-Monk
Server: Erica | Level: 21
Nebula Avatar:
Nick: Dewil | Template: Pure Mage
Server: Quann
Starwars Galaxies Avatar(retired):
Nick: Dodo | Race: Human
Galaxy: Eclipse | Profession: Bounty Hunter

a.k.a streamer

[Bu mesaj Stream tarafından 26 Nisan 2004 15:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Betadan soora charını istediğin servera beleşe 1 kere aktarmak (Daa soorasında paralı galiba) bence hepimizin işine yarayabilir. Herkes aynı servera charlarını aktarır.

Eğer çok güçlü kişinin olmadığı server istiyorsak en son açılan Hindemith çok uygun.. Ki biz 3 arkadaş orda kastık 4 kişilik Türk klanımız var, ayrıca oyuna betadan soora aldığımız zamanda 8-9 kişilik Clan Turk diye diğer Türklerin bulunduğu klan birleşicez.

Yok eğer Kainde çok Türk var diosanız orayada charları geçiririz..

Ama bi kere beleş olacağı için tek ve kesin bi karar vermeliyiz..[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

türklerin çoğu low-levelled olduğu için bartz kasar gibime geliyor. Lvl 57 adamlarlamı kapışacaz. Yeni bir serverda nooblari döveriz :p[signature][hline]LineageII Avatar:
Nebula Avatar:

a.k.a streamer
Sosyal ağlarda paylaş

Bartz'a şiddetle karşı çıkıyorum. Prime time'da login olmak ne mümkün!

Hindemith'e şiddetle karşı çıkıyorum. Böyle loss olmaz olsun! Oynamak mümkün değil. Sizde olmuyosa isp'mden kaynaklanıyor heralde.

Bu iki server dışında cehenneme gidelim deseniz gelirim dert değil :)[signature][hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

1 hafta sonra artık geçti server değiştiremezsiniz diyebilirler ama ...[signature][hline]LineageII Avatar:
Nebula Avatar:

a.k.a streamer
Sosyal ağlarda paylaş

Ben, Fatih ve Apeiron Bartz'dayiz.
Oyuna haziranda devam edicez. O süre zarfında duruma göre iyi bir yere geçeriz sanırım. Eğer sağlam bir düşman arıyorsanız buyrun :).
http://www.thedominion-l2.com/

[Bu mesaj Mokoto tarafından 26 Nisan 2004 18:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu adamlara bi recruit basvurusu yapimmm :P deli bi sayfalari var hehe insani direk etkilio :P[signature][hline]

Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

en iyi ping lionna ' da
vermistim daha once bir link
ayrica azda cinli var sanirim ?
olmadi oraya mi gecsek diyorum hep beraber ?
bartz bariz sici$ millet yurumu$ gitmi$ orda
uyarsa herkeze ben kaini birakir gelirim lionnaya
ama bartz derseniz kain daha iyi derim[signature][hline]17/f/ist LFG @ SODA
Sosyal ağlarda paylaş

Lionnada çinli az değil KOR ve CN clan ları tamamen asyalı + ally oldular. Yolda karşılaştığın 3 adam dan biri bu iki clandan birine üye. Yarın sabah bırakıyolar diye duydum ama bilmiyorum.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Ericada oynuyorum. Bu taraflarda çinli koreli çok az. Pingimde iyi baya servera[signature][hline]LineageII Avatar:
Nebula Avatar:

a.k.a streamer
Sosyal ağlarda paylaş

Evet baal a katiliyorum,bencede kain e gelin zaten cok iyi bir takimimiz var... eger siz gelirseniz belki guildi sadece chat disi eylemlerde bile kullaniriz :D , benim level 28 human knight im vardi ve dun sildim...henuz karakter acmamiz arkadaslar human,cuce ve orc karakterler acmayiniz,buff olmadan pvp de hic bir sansiniz olmaz benden soylemesi...
-1 gunde level 17%50 oldum (eheh toplam 1mlik equip var)
Eger geliyorsaniz guildi biz simdi kuralim...
(sahsen ben server degistirmeyi dusunmuyorum cunku iyi kotu bir ortam olusturduk kain de , eger boyle cok iyi bir ortama sahip degilseniz gelin bize katilin , crumada fln oda kapatalim)[signature][hline]Dreamfury -Lineage2 Kain...
PM me... :)
That was just a dream,just a dream,a dream...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Hindemith'i öneriyorum. Çünkü en son açılan server.(Açılalı 10 gün fln oldu) Yani hem millet daa çok gelişmedi, hemde beta zamanının en son açılan serverı olduu için gerçekten kasmak istemeyenner(Çinliler, Koreliler,vs,..) buraya "Kasmakla uuraşamam" mantııyla gelmediler. Yane uzakdoğulular az sayıda. Oyundada en az 10, bizle beraber 15 Türk var. Bağlantı durumu hakkındada fazla söze gerek yok. Devianneyle beraber asla net cong. olmamış bi server. Kendi internetim hariç de oyundan kopmadım, lag ise 2-3 kere 10 dakkalık periyodlar halinde oldu. Çok memnunum serverımdan.. :)

Tabiki herkes ortak bi karar verirse başka bi servera seve seve geçerim..
Ama kesinlikle geçmek istemediim tek server Bartz..

Yannız millet beta yarın bitiyor. Artık bi karar vermek lazım.. Ortak bi karar...[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

yaa server up oldugunda bugunki oyuncularin %50si olmayacak.. hatta dahasi bile olmayabilir
onuda dusunun server seciminde
+ bir iki kisi cin icinde server acilcak dediler ole bi durum varsa onlardan da kurtulcaz her halukarda..
+ olarak ben kalabalik ta olmayi tercih ederim pvp acisindan baktigimda. sonucta insanlar lvl 50 olduklarinda yawashlayacaklar.. oyunda 10ml lik item henuz yok..
ne olursa olsun adamlar sti tanri oldu vs vs laflari bosh gelio..
ha server wipe olsaydi oyunu basindaki abuseler (varligindan emin deilim ama..) kurtulmush olucaktik..
bu arada kain deki clan lvllleri ndir yani cok fazla lvl 3+ klan varmi kainde?
+liona da varmi?
heel bir hafta gecsin anlasilir allhatan ben ikinci hafta alicam :P[signature][hline]

Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar... Lineage 2'nin türkiyede forumu olması hoşuma gitti heheh...

Bi arkadaşımız Hindemith demiş, ben de ona katılıyorum. Öncelikle server henüz yeni açıldığından herkes yeni yeni başlamış, en iyi karakterler lvl 25'i geçmiyor. Herkes şirin şirin partileriyle avlara çıkıyo falan. Ayrıca, en yeni açılan server olduğundan insanlar ciddi ciddi kasmaya, sakin ortam aramaya geldiler. Yani Hindemith'in çoğunluğu bence devam edecek. Sorduğum herkes devam edeceğini söylüyor. Sonuçta sırf testte etrafa bakınmak için oynayanlar girer ilk açılan server'lara, kastığı karakterle devam eder.

Hindemith'de oynamamız, hem seviyeli kişilerle oynamamızı (deneyimlerimden biliyorum) hem oyuna beklemeden rahat girmemizi ve server'da dominant olabilmemizi sağlayacaktır gibime geliyor benim.

Oyum Hindemith'e

Adriannel the Elf Mage

[Bu mesaj mayfer tarafından 27 Nisan 2004 00:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...