Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

teyzeler ve mükemmel t-shirtleri.

Bombi

Öne çıkan mesajlar

bugün arkadaşla buluşcaz otobüs bekliyorum. 50lerinda tombik bi anadolu teyzesi geldi. önünde kocaman "DE PUTA MADRE" yazıyor..arkasını dondugunde de kocaman bi 69 parlıyor adeta.

oy teyzem ne yaptın sen öyle!..

tabii bu bundan bi iki sene önce yine o yaşlarda bi teyzede gördüğüm "save a virgin do me instead" t-shirtüyle uzaktan yakından kapışamaz ya neyse..

fail diyorum. bayaa bayaa bi fail :(
Sosyal ağlarda paylaş

burtonesk said:
gençler giyince sorun yok teyzeler giyince mi sorun oluyor=/
belki biliyorlardır ne demek, esprili insanlardır vs.

zorlanma sen ben izah edeyim burtoneskcim,
sanmıyorumki pek çok genç önünde "orospu cocugu" yazan t-shirt giymek istesin..istese bile genç olduğu, eğitim şansının daha yüksek olduğu bi dönemde yaşadığı için hiç değilse anlamını bilip de giydiğini varsayabiliriz.
genellemeler yanlıştır ama sanmıyorumki o teyzeler ingilizce ve ispanyolca biliyordu.
ama tabii sende haklısın...

kim bilir belki bu teyze de MIT'de roket mühendisliği diploması almıştır mesela?

http://www.kucukhikayeler.com/hikayeler/images/2007/03/20/guzel_teyze.jpg

hani olur ya.
Sosyal ağlarda paylaş

asdad bi yere tşört almaya gitmiştim
'' fuck me i'm famous '' fln yazan bi tşört vardi ben aliyorum bunu dedim tezgahtar kız küçümser bir tavirla ne anlama geldiğini biliyormusun dedi
bilmesem almazdim heralde dedim sonra karı bütün tşörtlerin anlamlarini tek tek öğrendi benden
iyiydi indirim flnda yapmişti allah razı olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Bombi said:
burtonesk said:
gençler giyince sorun yok teyzeler giyince mi sorun oluyor=/
belki biliyorlardır ne demek, esprili insanlardır vs.

zorlanma sen ben izah edeyim burtoneskcim,
sanmıyorumki pek çok genç önünde "orospu cocugu" yazan t-shirt giymek istesin..istese bile genç olduğu, eğitim şansının daha yüksek olduğu bi dönemde yaşadığı için hiç değilse anlamını bilip de giydiğini varsayabiliriz.
genellemeler yanlıştır ama sanmıyorumki o teyzeler ingilizce ve ispanyolca biliyordu.
ama tabii sende haklısın...

kim bilir belki bu teyze de MIT'de roket mühendisliği diploması almıştır mesela?

http://www.kucukhikayeler.com/hikayeler/images/2007/03/20/guzel_teyze.jpg

hani olur ya.

oha aydınlandım saol.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...