Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

laptop alıcam yardım lütfen......

falcon59

Öne çıkan mesajlar

slm arkadaşlar. ben laptop alıcam da. hp pavilion fm531ea dv5-1020 ile toshiba a300 15b arasında kararsızım.. hp pavilion fm531ea dv5-1020 in özellikleri: işlemci p8400 2,26 GHz 3 MB L2 Cache, bellek 3GB, sabit disk 320 GB, ekran 512 MB Nvidia Geforce 9600M GT... toshiba a300 15b ise: işlemci Intel Penryn 800 Mhz. 2.4 Ghz. 3 MB Cache Core 8482; 2 Duo T8300, sabit disk 250 GB, ekran ATI MOBILITY RADEON HD3650 Max. 512 MB... hp hakkında servisi çok kötü diolar. pavilion seriside genelde sorun çıkaran makinalarmış.. ayrıca çok ısınıomuş... çok oynayınca elleyemiomuşsun.... toshiba içinse daa hiç kötü bişiler duymadım.. fiyatları aynı.. performansları hakkında yardım istiyorum.... şimdiden teşekkürler.....
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız yanlış yazmışın hp nin modelini.o özellikli olan dv5 1040et.bende bu 2si arasında kalmıştım ağustosta laptop alırken. hpnin görüntüsü daha güzel, özellikleri daha iyidi ve daha ucuzdu bende hp aldım. şimdiye kadar memnunum. oyun oynarken aşırı ısınıyor. adaptöründen bi cızıltı geliyo ama herkes duyamıyo o sesi nedense herkes algılyamıyo o frekansı.bide ses açma tuşu bazen takılıyo.bunlar benim yakaladığım - yönler. onun dışında çok güzel alet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...