Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

San Marino Grand Prix'i Imola

Pascal

Öne çıkan mesajlar

schumi'yi bi kenara ayirip podumun 1lik bölümünü ona verdikten sonra ...

özellikle bu sene formula 1 cidden çok heyecanlı ( tabi 2ncilik için çekişmeden heycan alabilenlere )

öncelikle BAR ve daha önemlisi BUTTON bomba ... 2-3 sene oncesinden bu herif gelecekte çok iş yapar denirken , gülerdim .... şimdi bu yariş boyle giderse 2. olacak 3 hafta üst üste podyum (3. 3. 2. ) tek başına 3 yarişta BAR'a 3-4 sezonda kazandiği toplam puandan fazlasini kazandirdi ....

sonrasinda Renault ciddi aşama kaydedip podyum için savaşan firmalar arasina eklendi ...

mclaren deki performans düşüklüğü bu iki takımın arkasında kalmalari ile sonuçlanmakta , williams-bmw ise herzamanki güçlü duruşunu yakalama peşinde ...

açıkçası zevki bol bir sene ve yarış amma velakin 2. ve 3. için .. :)[signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Schumi yine farkını koydu da en büyük sürprizi Button yaptı Montoyaya da geçilmedi gALİBA bAR bu sene Villeneuvele üzerine yapışan başarısız takım imajını silecek..Ayrıca barichelloya da sinir oldum Trulliyi bi geçemedi beceiksiz ayrıca yarıştaki Ralf ve Alonso teması da ilginçRalf yarıştan men cezası bile gelebilirmiş[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

ehe harbi yannış yazmışım. Burdan yetkililere sesleniyorum. Topicte imola'nın adı düzeltilsin. İtalyanca bilen bir kişi olarak yaptığım bu hatadan dolayı utanıyorum.[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Bana Luce'nin kellesini getirine tam 100bin lira vereceğim!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...