Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FPS sorunu

Masticore

Öne çıkan mesajlar

said:
Sistemim
işlemci : İntel Quadcore 6600
Ekran kartı: Sapphire hd4850
Ana kart: GIGABYTE GA-EP45-DS3R
Ram: CRUCIAL Ballistix Tracer Led 2gb 800 mhz.
Hard Disk: SEAGATE ST3640323AS
İsletim sistemi: Vista x64 Ultimate Edition

Bu pc ile ayarlar low'da shadow kapatılmış şekilde iken Kheshatta'da 0.4 fps'yi gördüm. Bu normal mi sizce ? Ekran 10 saniye gidiyo bazen.

Birde Pc bir mapten , diğerine geçerken takılıyor yükleme ekraninda. Control Alt Delete yapiyorum. oyun kapaniyor bu sefer Repair yapmadan oynanmiyor oyun sizde de böyle bir olay oluyormu ? Felaket sinir bozucu birşey birde compact'siz yaptinmi repair'i abartmıyorum bi 30-40 dakika sürüyor bunu bitirmesi.(bazen calişmiyor compact'siz)
Önceden çok nadir olurdu load ekraninda oyunun takilması suanda felaket derecede artti ve yükleme süreside artti.

Merak ettiğim şey bunlar patch'ten sonrami oldu yoksa benim pc'den mi kaynaklanıyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha felaket olaylar üstüste geliyor.funcom kesin beni sınıyor.
4-5 gündür buglar,fps olayi yüzünden giremiyordum oyuna yani 1 saat etmez takildiğim.
yarin pc'yi vericem bilgisayarcıya vermeden khes'e gidiyim belki verirken pc'yi gösteririm fps'nin yerlerde süründüğü yeri diye. Tarentia dan khemi'ye gecicem sadece ama limana inene yerden bi anda merdivenlerin içinden aşağı düştük. Patch yapalim derken bug yapmişlar meğer. Merdivenlerden hiç bir türlü cıkılmıyor. Neyse bir arkadaş çözümünü gösterdi forumdan alta aldım oyunu bi baktim client çöktü yazisi geldi. Tekrar aciyim oyunu dedim Repair yap gel yazdi. Yaptik (bi yarim saat böyle geçti tabi) simdide ekran donuyor intro'da hadi hayirlisi.
:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...