Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

siyam kedisi

Apache

Öne çıkan mesajlar

2 hafta önce edindiğim siyam kedisini alerjim yüzünden veriyorum.yanında kutusu,yemek+su kabı,kum kabı,top10v vitamini,kumu,pro-plan maması dahil herşeyiyle beraber veriyorum.strongholdları ve aşıları yapıldı,erkektir.hiç bir sağlık problemi yoktur.

cep: 05057875758

not: satılık olan kedi değil malzemeleridir zaten aşısı+kedi+malzemeler çok fazla tutuyor fiyat bilgisini özelden isteyebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır kediyi satmıyorum hayvan alım satımına karşıyım canlı sonuçta ama ettiğim masrafın bir bölümünüde istemek durumundayım.

bu arada kedicik tek yavru olarak dünyaya gelmiş aşırı sağlıklı ve de huyu mükemmel.o kadar sevgi mıncırığı saldırısı yapmama rağmen bir kere ne ısırması oldu ne tırmalaması.onun dışında zaten öyle bir huyu yok ondan sonra gösterdiğiniz yerde hep tırnağını kaşır hiç mobilyaya-çiçeğe saldırısı olmuyor.ayrıca kapıları vs. kilitleyip zor durumda bırakmadığınız müddetçe kumu dışında hiç bir yere pislemiyor terbiyesi tam o konuda.hatta bazen kapıyı yanlışlıkla kapatınca baaooww diye ses gelince anlıyoruz sıkışmış hemen koşturuyor falan onun dışında mırılmırıl sesler dışında hiç rahatsız edecek ses çıkartmıyor yanınıza yaklaşırken maoo diye sevgi tonuyla yaklaşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Apache said:
hayır kediyi satmıyorum hayvan alım satımına karşıyım canlı sonuçta ama ettiğim masrafın bir bölümünüde istemek durumundayım.

bu arada kedicik tek yavru olarak dünyaya gelmiş aşırı sağlıklı ve de huyu mükemmel.o kadar sevgi mıncırığı saldırısı yapmama rağmen bir kere ne ısırması oldu ne tırmalaması.onun dışında zaten öyle bir huyu yok ondan sonra gösterdiğiniz yerde hep tırnağını kaşır hiç mobilyaya-çiçeğe saldırısı olmuyor.ayrıca kapıları vs. kilitleyip zor durumda bırakmadığınız müddetçe kumu dışında hiç bir yere pislemiyor terbiyesi tam o konuda.hatta bazen kapıyı yanlışlıkla kapatınca baaooww diye ses gelince anlıyoruz sıkışmış hemen koşturuyor falan onun dışında mırılmırıl sesler dışında hiç rahatsız edecek ses çıkartmıyor yanınıza yaklaşırken maoo diye sevgi tonuyla yaklaşıyor.

evde beslemem mümkün olmasada şunu okudum alasım geldi pof böle bi kedi var mı dünyada =)
Sosyal ağlarda paylaş

4 aylıksa rengi koyulasır daha onun

bi şey eklemek istiyorum eger baska siyamınız varsa SAKIN baska bir kedi almayın
bende siyam var ve yanına farklı zamanlarda ayrı ayrı cinsiyetlerde ve büyüklüklerde (yas olarak) siyam kedileri aldık ve bizimki hepsini dövdü tuvaletini kullandırtmadı filan cunku evlerini ve sahiplerini çok fazla sahipleniyolar ve baskasını istemiyolar
sonradan kimse için (kediler ve siz) sorun cıkmasın diye uyarıyım dedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

bende tam dusunuyordum phoebe nın hayatına heyecan mı katsak dıye..ama sakın sıyam varsa almayın mesajnı gorunce bıraz daha uzaklastım konudan:D kendısı benım kız arkadasıma bıle ılk 2 ay kok sokturmustu zamanında:D bogabılır hatta bızım Phoebe bu yacrucagı..ama cok ta tatlı yaws...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...