Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soulstorm Server ında Guild Tavsiyesi

stinger

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
Bende bıraktım zaten o serveri :D. Geçen kastım bir conq denemek için 25 level oldum ,0-0 kill-death sayısı.İn cin top oynuyor tortage da.Sonra Fury de açayım dedim tortageda 40-50 kişi var. Zamanında Soul da başlayalım diyen tayfa yaktı benide .Şimdi oyundan adam gibi zevk almaya başladım.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:
patch den sonra burasıda doldu gene. ama yani hakimiyetimizde heryer. server pve oldu resmen

Patch den sonra açtım conq u .Soulstorm da eski kasmış adamlar var okadar.Aklı olan kimse sıfırdan açmıyor orda artık.

Öte yandan fury dolu baya. Şöyle diyeyim ,global de sürekli raid yerlerine adam aranıyor ve group arama şeklindede değil.1-2 kişi eksik kalmış adam tamamlama şeklinde. Soulstarmda 64 level barbarımla amphi yapacam diye 3 gün adam aradım, sonuçtada yapamadık.Bu mu doluluk heryerde pve?

Senden tavsiyem fury i bir denemen .Bir 5 level bak sadece kaç kişi online tortage da .Soul la Fury i kıyaslayamıyorum bile.Oyun açıldığından beri Soul dayım. Ama 1-2 aydır server sürekli adam kaybetmeye başladı.Ya oyunu bıraktılar yada başka serverlara kaydılar.Tek kurtuluş yolu server ların birleşmesi. yoksa soulda gelecek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

yok doğrudur. ama yani bizim şu an guildde hergün en aşa 30 kişi online var ve çoğu 60 altında idi. hergün bi yerlere gidiyorduk. dediğin doğru bende prison colony için 3 gün adam aradım zamanında.

pve dediğim pvp yapıcak rakip yok diyeydi. geçen patchden önce hileli pvp level kasmıştık nerf yememişim o yüzden 2yim. yoksa level atlamak çok zor.

yani her gün en aşa 12 kişi onyx e filan giriyoruz. turlayıp çıkıyoruz.

ben 0 dan kasmayı hiç sevmiorm. şu assassin altımı hala 80liyemedim. inanılmaz bayk geliyor :(

edit: artık brc ye giriyoruz raid içinde zaten :)

bide bizim ally guildler var onlarda raide katılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:
yok doğrudur. ama yani bizim şu an guildde hergün en aşa 30 kişi online var ve çoğu 60 altında idi. hergün bi yerlere gidiyorduk. dediğin doğru bende prison colony için 3 gün adam aradım zamanında.

pve dediğim pvp yapıcak rakip yok diyeydi. geçen patchden önce hileli pvp level kasmıştık nerf yememişim o yüzden 2yim. yoksa level atlamak çok zor.

yani her gün en aşa 12 kişi onyx e filan giriyoruz. turlayıp çıkıyoruz.

ben 0 dan kasmayı hiç sevmiorm. şu assassin altımı hala 80liyemedim. inanılmaz bayk geliyor :(

edit: artık brc ye giriyoruz raid içinde zaten :)

bide bizim ally guildler var onlarda raide katılıyor.

Bir şekilde idare edilirde şuan yaptığımız ancak idare etmek oluyor.Oyundan adam gibi zevk almak için oyuncu olması gerekir.Her level pvp yapabilmek isterim.Soulda ancak yüksek levelde Kesh de pvp yapılıyorki onlar bile zevk vermiyor. Dynasty de adam kalmadı, bir CA da adam var ama o bile artık eğlenceli gelmiyor.Bol bol siege vs yapılması gerekirken onu bile yapamıyoruz.

Sıfırdan kasma olayı hakkten zor.Ama 64 level barbarımdan almadığım zevki 17 level ranger la tortage da alıyorum. Oyunun tadı tuzu playerlar.Sonuçta MMO oynuyorsak geniş çapta insanla veya insana karşı oynamak gerek.Bunu ben fury de yaşıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...