Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HOW-TO : Mldonkey

sharky

Öne çıkan mesajlar

downloads.ini de enable_fasttrack, enable_overnet falan var.. Onlari da true yapmayi unutma..

Gerci ben onlari Gui den yaparsin diye dusunmustum. Mldonkey Watch yerinde Mlgui yi dene.. Configurasyon kisminda daha basarili.[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

admin userinin default olarak sifresi gelmez..

Oradaki localhost, mldonkey `in kurulu oldugu makina..

Once mldonkey `i acmalisin, calistirmalisin.. Sonra GUI ile mldonkey` e baglanmalisin.

Mldonkey `e baglandiktan sonra console `dan add_user komutu ile yeni userlar ekleyebilir, ve hatta userlar arasinda download/upload kisitlamsi bile yapabilirsin.[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

haa bi dakkaaa yani asıl mldonkey i mi çekmedim ben!?!?! hay.......[signature][hline]Gidiyorum gözüm yaşlı
Hatıran har yüreğime
Sen sev yağmurları
Yağmurlar yağsın üzerime
The number you have dialed is walking alone please, try again later

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 26 January 2004 02:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 26 January 2004 02:45 tarihinde demiş ki:
ohhhh beeee yaptım en sonunda holey!holey!holey!

önce nerden indirdiğini sonra da nasıl compile ettiğini ve gerisini nasıl hallettiğini şööle yawaaş yawaş bi anlatır mısın :][signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

Downloadımız burdan ediliyor. Üzerine GUI çekiyoruz. Ve ilk indirdiğimiz dosyayı install ediyoruz. Installu normal extract exe dosyası şeklinde.Sonra indirdiğimiz GUI dosyasını ilk dosyayı extract ettiğimiz yere extract ediyoruz (ne biçim cümle bu be?). Ondan sonra MLDonkey'i çalıştırıyoruz.Ama o da ne?Burda MS-DOS ekranında komutlar yazılıyo.Onu minimize edip "Mldonkey_gui.bat" dosyasını (kurtarıcımız) açıyoruz ve karşımızda. Altta search bölümleri falan var baya güzel. Hız da fena değil şimdilik.
Download ettiklerimiz MLDonkey klasörünün altındaki incoming de. İsterseniz settingsden değiştirebilirsiniz.
-tenk yu
-yor velkam :)[signature][hline]Gidiyorum gözüm yaşlı
Hatıran har yüreğime
Sen sev yağmurları
Yağmurlar yağsın üzerime
The number you have dialed is walking alone please, try again later

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 26 January 2004 03:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

doslar ?

Eger dos ekranindan bahsediyorsaniz, evet Windows surumlerinde ne yazik ki acik kaliyor.. Service olarak falan calistirabilme imkani yok.. . ama yine de mlnet -daemon `u calistirmayi bir deneyin :) Belki atar arka fona :)[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

manyak güzel (hö?) bi program bu

emuleden şimdi dl edecek mi diye attım dosya 3 servera bağlı sadece hemen başladı biraz daha servera bağlanırsam daha da hızlanıcağını tahmin ediyorum

soulseekede bağlanabiliyor mp3 dl etmek içinde çok iyi

sağol sharky çok harika programmış
Sosyal ağlarda paylaş

gui çok yavaş çalışıyor

telneti denemedim ama web client çok iyi iş görüyor

--- Connected to 0 servers on the Soulseek network ---
--- Connected to 13 servers on the Donkey network ---
--- Connected to 5 servers on the Fasttrack network ---
--- Connected to 0 servers on the G2 network ---
--- Connected to 0 servers on the Gnutella network ---
--- Connected to 0 servers on the Open Napster network ---
--- Connected to 2 servers on the Direct Connect network ---
soulseek ve bittorente neden bağlanmıyor acaba? emule serverlarında 4kb ile dl etmeye başlaması çok hoşuma gitti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...