Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yine pis oyunlar...

tsubasa

Öne çıkan mesajlar

hic bu kadar futboldan sogumamistim..zaten hakemler icine etti ligin son haftalarda da medya...hurriyette okudum bugun genclerin ts ye maci sattigini duymus milletvekili arkadas..artik medyanin bu acizhane cirpinislarina soyleyecek birsey bulamiyorum.zaten 2 gunde bir gokdeniz ve fatihin transfer haberlerini gormekten gina gelmisti degisiklik oldu.garipler her hafta basin toplantisi yapiyorlar sozlesmemiz devam ediyor ayrilmayi dusunmuyoruz diye ama nafile...neden hic fener veya bjk hakkinda hicbir futbolcu icin dedikodu yok??zaten gencler macina kadar hersey belli olur hangi mac satilmasindan bahsediyorsunuz?kaldi ki ortalik yerde mac pazarligi mi yapilirmis yan masadan duyuyor bunlari??komik gercekten komik...ligin en fazla penalti atan ve aleyhine en az penalti verilen takimi bjk ama gazeteler sanki bjk nin sampiyonlugu gasp edilmis simdi sira fenerdeymis havasi yaratmaya calisiyorlar..kim istanbul takiminin hakkini gasp edebilmis bu gune kadar??gecen sene genclerin basina gelenleri biliyoruz.neredeydi bu muthis medyam o zaman?tutustular anadolu takimi sampiyon olacak diye...hic tadim kalmadi artik. bu ligde sampiyon olsan ne olur?20 yillik ozlem bitse ne olur??[signature][hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

valla doğru söze ne denir...
HADİ TRABZON!!!!
MEDYAYA İNAT!!!!
[signature][hline]when a man lies he murders some part of the world
these are the pale deaths which man miscall their lives
all these i cannot bear to witness any longer
cannot the kingdom of salvation take me home

:rock:To LiVe iS To Die:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...