Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İsmail YK??

Misafir Guest

Öne çıkan mesajlar

Az önce zap yaparken Flash tv de bi klip gözüme takıldı, keşke takılmasaydı... İsmail YK (Yurtseven Kardeşler) adındaki bi zat-ı muhterem," üfle de geçsiiin" falan gibi saçma sapan bi şarkı söölüodu kiii, birden klipte yanyana dizilmiş tabutlar belirdi!!?? Soora o tabutlar itinayla patladı içinden derilere bürünmüş ismail ve saz arkadaşları fırladı ve birdenbire yarı rap yarı Thriller klibinden alınmış dans figürleriyle (arkada uzay ve gezegenler fonu olmak şartıyla) deli gibi zıplamaya başladı... Ya allahaşkına bu klipleri yapan birilerini yakalasam yolda da kafalarını duvarlara sürtüp kıvılcım çıkartsam... Eğer denk gelirseniz kaçırmayın sakın... yılın müzik olayı ne diim, rabbim akıl fikir versin.[signature][hline] :hrr: YOU TAKE THE BLOOD, I TAKE THE GLORY !!! :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

puaaaaaaaa.........

bu ne bew.... bana rastgelmz ki böyleleri..[signature][hline]when a man lies he murders some part of the world
these are the pale deaths which man miscall their lives
all these i cannot bear to witness any longer
cannot the kingdom of salvation take me home

:rock:To LiVe iS To Die:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle şeyleri izlemeyi çok istiyorum. Çeşke denk gelseydi de izleyebilseydim. Tam bir sosyo-kültürel araştırma konusu. Türkü kültürüyle, arebesk öğelerle büyümüş yağız Türk delikanlıları, toplumsal farklılaşmadan, dışarda kalmaktan korkarak (çokcada yapımcı bastırmasıyla) böyle değişik şeylere başvururlar. İşte Türkiye'mizin durumumu başlı başlına özetleyen bir olay.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...