Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalanci Romantik

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

böyle güzel diziler bizim halkımıza hitap edemiyor bi türlü.3-4 sağlam komedi dizisinden bir tanesi yalanci romantik.

hakan yılmazı ztn beğenirim.hem avrupa yakasında hemde burda gerçekten başarılı.ayrıca ebru(soyadını biliyosunuz) da gerçekten başarılı.o kadında sevdiğim oyunclardandır
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kaç kez izledim esprileri çok zorlama gibi geldi bana. Yalçın Menteş'in rolünü sevmedim. Başroldeki kadının rolünüde hiç sevmiyorum ezelden. Hakan'dı sanırım ismi Ayrılsak da Beraberiz'den beri izlerim severim onu. Umarım Fox'a geçince eski havasını kaybetmez de severek izleyenler izlemeye devam eder.
Sosyal ağlarda paylaş

Pallando said:
Bir kaç kez izledim esprileri çok zorlama gibi geldi bana. Yalçın Menteş'in rolünü sevmedim. Başroldeki kadının rolünüde hiç sevmiyorum ezelden. Hakan'dı sanırım ismi Ayrılsak da Beraberiz'den beri izlerim severim onu. Umarım Fox'a geçince eski havasını kaybetmez de severek izleyenler izlemeye devam eder.

keşke herkes böyle eleştirse ve düşüncelerini paylaşsa :)

genelde insanlar izlemedikleri tarzları olmayan şeyleri ''ıyy o dizi çok boktan yahu'' dedikleri için garipsedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...