Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ben napayim

Anelor

Öne çıkan mesajlar

Abi Eskişehir'de tek başınayken bile vakit geçirebileceğin bir çok yer var ki (bence). Benim gibi bir İstanbullu bile Eskişehir gibi bir yerde tek başına eğlenebilme kabiliyetini (1 gün bile olsa) gösterebildiyse kesinlikle vardır oralarda eğlenicek bişiler. Ya en olmadı git doktorlara o aptal heykelleri say, isim tak onlara, bi şekilde geçer zaman. Uzun sürede onlar hakkında rapor bile hazırlayabilirsin yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

kuşu sev böceği sev uçan kelebiği sev beni sev ferreroyu sev vatani sev devleti sev milleti sev kızı sev kız olmayanı sev döneni sev dönmeyeni sev döneri sev adanayı sev kuzuyu sev şişi sev şişeyi sev çizgiyi sev çizeni sev çizmeyeni sev güleni sev gülmeyeni sev ama 4s i sevme.
Sosyal ağlarda paylaş

dunno said:
pi parfumu nası biliyo musunuz. insanlar kendilerini tutamayıp adını soruyolar parfumun. ben yaptim aynı kisiye baska bi ortamda parfumu 2 farklı kisi daha sordu. öyle güzel. sponsor gbi hissettim ama patideki genclerin mutlulugu icin her sey feda

Pi Erkeği:
Pi erkeği ileri görüşlüdür; düşünceleri sürekli bilinmeyenlerin peşinde dolanır durur.Onun ateşli bir o kadar da hassas bir yapısı vardır. İç dünyasında dengeli ve huzurludur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...