Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beni destekler misiniz (en azından fikirlerinizi yazmanızı rica edicem :d )

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

...brutallus da healer olmazsa healer hayvan gibi, dps eksik olursa cat form 1600 dps hayvan gibi buff, tank olmazsa bear form hayvan gibi tank,...

hybrid class özelliğidir talent değiştirip dps/tank/healer olmak. ama "hayvan gibi" bunlar olmak için o adamın 3 karakterlik item toplamış olması gerekir. öyle birini ayakta alkışlarım zaten. ki sadece healda "hayvan gibi" olabilir tank veya dps de sadece "orta veya orta üstü" olabilir bir druid.

Uyan da balığa gidelim v.2.8

Dipnot: yukardaki söylemi bir de combat esnasında sadece form değiştiren, set ve spec i sbit kalan bir druidle alakalı söyleyecek kadar uçmadığını umuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi tanklık skillerinin warrior'da kalması taraftarıyım ben şahsen..kendim druid oynamama rağmen, sonuçta warrior tanktır abi tank yaratılmış(elbette dps te oynuyorlar vs).

druid ise classların özelliklerini taklit eden bir hybird class.

heal açısından çok başarılı.

range dps de 25menlere girebilecek kadar iyi, en iyi vs değil tabi.

melee dps'de geride, kaldı ki druidin ap'si her zaman rogdan farklıdır, skillerle rogdan ap ayrı bir noktadalar, eğer sadece 1 staffa bakıp aman tanrım druidler çok fena dps yapacaklar baksana tek itemdan dünyanın ap'si geliyow vaaoov denebiliyorsa o oyunu değil de Mario'nun pvesini denemenizi öneririm. TBC için aynı gear-aynı skilldeki bir druidin rogdan fazla dps yapması mümkün değil, druidin daha çok ap olması rogun önüne geçirmez druidi. wotlk'da tahminen aradaki fark azalacak ama yine de rog'u geçmesine müsade edilmez, gerekirse nerflenir.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:
en iyi tanklık skillerinin warrior'da kalması taraftarıyım ben şahsen..kendim druid oynamama rağmen, sonuçta warrior tanktır abi tank yaratılmış(elbette dps te oynuyorlar vs).

druid ise classların özelliklerini taklit eden bir hybird class.

heal açısından çok başarılı.

range dps de 25menlere girebilecek kadar iyi, en iyi vs değil tabi.

melee dps'de geride, kaldı ki druidin ap'si her zaman rogdan farklıdır, skillerle rogdan ap ayrı bir noktadalar, eğer sadece 1 staffa bakıp aman tanrım druidler çok fena dps yapacaklar baksana tek itemdan dünyanın ap'si geliyow vaaoov denebiliyorsa o oyunu değil de Mario'nun pvesini denemenizi öneririm. TBC için aynı gear-aynı skilldeki bir druidin rogdan fazla dps yapması mümkün değil, druidin daha çok ap olması rogun önüne geçirmez druidi. wotlk'da tahminen aradaki fark azalacak ama yine de rog'u geçmesine müsade edilmez, gerekirse nerflenir.

tamamen katılıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Bence burdaki bu negatif eğilimli yorumların en büyük sebebi bi yerde o oyuncunun arenada druidlerden kalma kuyruk acısıdır.Tamam ben druidlerden nefret etmiyorum(2 defa druidler yüzünden arenayı bırakıp tekrar dönmeme rağmen) ama blizzard öyle bişekilde druidlerin arenada ki gücünü görmezden geliyo ki millet artık druidlerden hoşnut olmamaya başladı.Burda bence birbirimize gireceğimize Blizzard'a girelim daha iyi.

İkinci olarak feral charge skilinin resto druidte olması holy priestin pain supressiona sahip olması gibi bişey bence(main char priest olduğundan ondan örnek verdim).Dworgian'a kesinlikle katılıyorum.Bu pvp droodlar yüzünden pve droodların üzerine büyük bi yük bindi bence.Bu değişiklik hem bunu biraz azaltır hemde millet biraz nefes alır arenalarda.

Bunların hepsi benim düşüncem sonuçta katılıp katılmamak sizin bileceğiniz iş^^
Sosyal ağlarda paylaş

feral charge zaten talent agacında asagıya alıncak ve suan ki 2v2 druid leri genelde restokin talentliler neden bu tartısma cıkmıs onu anlamadım..

ayı form lvl 10 da gelen bir olay zaten druid lerin ilk lvl lerde kasması ızdıraptır ve bunu feral e talent olarak koyarlarsa ilk lvl lerde ayı form alınmaması demektir kedi form gelene kadar balance olup sonra feral olunur tamamiyle lüzumsuz kalır ayı form sadece tank lamak icin kullanılmış oluncak ki sende bu şekilde düşünüyorsun sanırım bu mantıkla kedi formu da feral e koymaları gerekir işler baya bi karışır bence..
Sosyal ağlarda paylaş

yanilmiyorsam, bear form komple feral agacina konulsun denilmiyor.dire bear form ki bu lvl 40da gelen bi olay, o talent olarak eklensin deniliyor.hos sen ayiyi istedigin yere koysan dahi multiple cc den kacamazsin.cyclone yersin sonra entegle yersin.rotasyonu uydurup diminishing e sokmadigin surece:

FFS CANT MOVE, CC !
Sosyal ağlarda paylaş

NeL said:
feral charge zaten talent agacında asagıya alıncak ve suan ki 2v2 druid leri genelde restokin talentliler neden bu tartısma cıkmıs onu anlamadım..

ayı form lvl 10 da gelen bir olay zaten druid lerin ilk lvl lerde kasması ızdıraptır ve bunu feral e talent olarak koyarlarsa ilk lvl lerde ayı form alınmaması demektir kedi form gelene kadar balance olup sonra feral olunur tamamiyle lüzumsuz kalır ayı form sadece tank lamak icin kullanılmış oluncak ki sende bu şekilde düşünüyorsun sanırım bu mantıkla kedi formu da feral e koymaları gerekir işler baya bi karışır bence..

sadece dire beardan bahsetmiştim

sonuçta bear gerekli olabilir ama dire bear bence tamamen feral ve tanklığa yönelik olmalı.

böylece ne dire bear nerf yer ne de arena druidler ağlar ayı olamıoruz nasıl savunucas die.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...