Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beni destekler misiniz (en azından fikirlerinizi yazmanızı rica edicem :d )

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

7) We have swipe!! the best AE ability for 3-4 mobs!! wait...they nerfed this in BC, and took away the threat bonus, then further nerfed it in WOTLK......
Oh, and nevermind, thunderclap is now causing 3 times as much threat as swipe, AND causes a debuff to the mobs. Oh, and they have shockwave.....an unlimited mob AE attack that stuns the mobs and causes threat. Did I mention they nerfed swipe? twice?

TC de nerflendi son buildde, talentla gelen 100% dmg increase 30%a çekildi, cooldown hala aynı, şu an yeni TC eskisinden daha az damage vuruyor.

Dworgian said:
10) When we use enrage, we get a 15% damage increase!!! and it's only on a 1 minute CD!!
- Just be careful, it reduces your base armor by 16%. This is about a 7% decrease in armor mitigation.
- And yah....nevermind, Warriors have this also, and although theres is only 10% increase,theres procs on ANY dodge, block, or parry.....so in other words it's always up, theres lasts 2 seconds longer, and has no CD.

bu değişiklik hakkında hiç birşey söylemey hakkınız yok işte, TBCde warrior tank dpsi feral ve prot paladinden çok düşük, bu ufak değişiklikler sayesinde aynı seviyeye çekildiler.(mesela bu talent sayesinde def stanceden gelen gereksiz 10% damage penaltyi kapatıyoruz) hatta yakın zamanda bi blue post okudum, prot warrior dpsi feralle neredeyse aynıymış şu an.

onun dışında 3 tankı da aynı seviyeye getircez dediler, ben güveniyorum açıkçası yeni prot talentlarını gördükten sonra, isterlerse güzel şeyler yapabiliyorlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Barbekü said:
ok druide warrior un tüm özelliklerini verelim + bide heali olsun hayvan gibi

hybridsiniz hepiniz

bu konunun başlangıcı bu değil ama şunu söyliyim,

blizzard druidin özelliklerini (thorns,snare resist vs gibi) warriora verdi, üstüne bizim armoru düşürdü. ama warriorun özellikleri onlarda kaldı.

eeee ne iş peki?

ayrıca tanklarken form değiştirip heal atarız biz ok. /lol
Sosyal ağlarda paylaş

Konu: Hayatında tanklık yapmamış bir rogue un dediği ve aslında demek istediği

Barbekü said:
hybrid klassınız istediklerini yaparlar. diye düşünüyorum

Meali: Konuyla ilgili hiç bi fikrim yok, ama boş konuşmaya da bayılırım, hayır zaten hesabım da kapalı canım sıkkın bari burda post kasayım ben.

edik: mesajım çok sert oldu galba die düşünüp biraz değiştirdim bilginize lol
Sosyal ağlarda paylaş

Monthius said:
Berserk'in içine ettiler zaten, hakikaten bari Dire Bear'ı deep feral'a alsınlar da deep feral'da işe yarar bir talent olsun. Berserk şu haliyle hiç de deep spec talent'ı değil çünkü, bir olayı kalmadı artık nerfleye nerfleye.

bersek şu haliyle sadece pvp de fln lock a karşı "lol at sen fear ehe" demeye yarıo sanırsam :D
Sosyal ağlarda paylaş

Barbekü said:

Yani aynen öyle aksini göstermedi wow.

İnsanlarda seni zorla desteklemek zorundamı onu anlamadım zaten wotkl geliyor neyin peşindesin, içeriden giricekler talent düzenine bekle az sabır et gör sonra tekrar açarsın başlık offical forumlara.
Sosyal ağlarda paylaş

Nomak said:
Barbekü said:

Yani aynen öyle aksini göstermedi wow.

İnsanlarda seni zorla desteklemek zorundamı onu anlamadım zaten wotkl geliyor neyin peşindesin, içeriden giricekler talent düzenine bekle az sabır et gör sonra tekrar açarsın başlık offical forumlara.

dur maddelicem

1 pardon da arkadaşın yazısı hybridsiniz lan ne verirlerse alın oturun aşagı gibi bi yazı olmuş

2 desteklemek "zorunda" değil ama fikirler de fikir olsun isterim şahsen. o yazılan hybridsiniz istediklerini yaparlar konu ve başlıkla alakalı bile değil

3 neyin peşindeyim: şan şöhret para pul işte burda topic açıp yolumu buluyorum.

4 ilk postu okudun mu bilmiorum ama official forumlara topic açtım zaten oraya bu konuyla ilgili (bkz: dire bear deep feral olmalı mı olmamalı mı) yorum yazarsnız sevinirim anlamında bi topic bu sonradan kaydıgı noktalar farklı. burda yorum azın dememiştim aslında insanlardan bişey "rica ettim" başlıkta bile yazıo görmedin mi pes

5 daha adam akıllı bi cevap veremedim artık kusura bakma

6 (genel not) lütfen ayar verme tadında girmeyin topic e konuyla ilgili (dire bear feral vs) yorumunuz vars ve bana yardımcı olmak istiosanız (b konuya katılmayabilirsiniz de bu da güzel bi feedback olur mantıklı sebepler öne sürülürse) lütfen official forumda verdiğim linke bi fikir yazıverin.

yeter ya bu ne böyle. sanki ben warrior tankla bir olmak onyu ezmek herkesin druid tank almasını istiorum gibi bişi dedim.

töbe töbe

edik: typo
Sosyal ağlarda paylaş

konu 1. mesajı.

destek istedigim (veya aksi fikir varsa sebeplerini merak ettiğim) ve sizlerden "official forumdaki ilgili yere birşeyler yazmasını rica ettim post um.

Dworgian said:
http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=5901610670&sid=1

inatla dire bear form un deep feral yapılmasını ve resto arena druidler yüzünden nerf yememesini savunuyorum da :D
Sosyal ağlarda paylaş

Okudum offical forumuda açtığın topici, cry more başlıklarının genelini okumuşumdur offical forumlarda açılan, eğer verme amaçlı değil oyunun mantığındaki dar sınıfları hybrid ile genişletme çabası için geç kaldı blizzard özellik ile main sınıfları oha ba arena çıkardık şuna nerf buna buff hop şunu yaptık ona buff buna nerf çevirdi.

Şimdi sen doğal olarak druid şöyle olsun çünkü bunda bu var mantığında yazılar yazmışın hani ciddiyet dışına çıkıp oh yeah çevirmişin olayı kaldı ki druidlerin uzun bir dönem diğer oyuncuları dengesiz bir şekilde sıkıntıya soktu.

Wotkl yolda yine sil baştan dungeon, renew olmuş talentlar derken zaten bir sürü dengesizlik görüceksin bundan dolayı beklemen lazım.Başlığına laik bir theorycraft yapmadım gerek yok zaten o işi seven 11 saatlik arena yapan bab kenksler var, benim daha önemli işlerim var malesef ki kaldı ki yapsak bile bir işe yaramaz dostum bundan dolayı zevk aldığın kadar oyna ve oynat derim çünkü blizz father bunu istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Nomak said:
Okudum offical forumuda açtığın topici, cry more başlıklarının genelini okumuşumdur offical forumlarda açılan, eğer verme amaçlı değil oyunun mantığındaki dar sınıfları hybrid ile genişletme çabası için geç kaldı blizzard özellik ile main sınıfları oha ba arena çıkardık şuna nerf buna buff hop şunu yaptık ona buff buna nerf çevirdi.

Şimdi sen doğal olarak druid şöyle olsun çünkü bunda bu var mantığında yazılar yazmışın hani ciddiyet dışına çıkıp oh yeah çevirmişin olayı kaldı ki druidlerin uzun bir dönem diğer oyuncuları dengesiz bir şekilde sıkıntıya soktu.

Wotkl yolda yine sil baştan dungeon, renew olmuş talentlar derken zaten bir sürü dengesizlik görüceksin bundan dolayı beklemen lazım.Başlığına laik bir theorycraft yapmadım gerek yok zaten o işi seven 11 saatlik arena yapan bab kenksler var, benim daha önemli işlerim var malesef ki kaldı ki yapsak bile bir işe yaramaz dostum bundan dolayı zevk aldığın kadar oyna ve oynat derim çünkü blizz father bunu istiyor.

Ya tabiiki değişiklikler olucak dengesizlikler olucak

benim tek bozuldugum nokta pvp nin pve i etkilemesiydi :)

saol yorum için
Sosyal ağlarda paylaş

Hybrid ya adı üzerinde herşeyden biraz biraz var hiç bişi tam değil hiç bişeyin de tam olmasını istemeye hakkınız yok. tbc çıktıgında da ilk 70 im druiddi konuya uzakta deilim rogue kadar dps yapıyım warrior kadar tanklıyım priest kadar healliyim mage kadar range dps yapıyım sorna bide ağlıyım forumlarda yoo dostum yoo bunu istemeye hakkınız hakkımız yok blizzard ne verirse yiycez bkz pre tbc feral druidler şaka gibiydi
Sosyal ağlarda paylaş

Barbekü said:
Hybrid ya adı üzerinde herşeyden biraz biraz var hiç bişi tam değil hiç bişeyin de tam olmasını istemeye hakkınız yok. tbc çıktıgında da ilk 70 im druiddi konuya uzakta deilim rogue kadar dps yapıyım warrior kadar tanklıyım priest kadar healliyim mage kadar range dps yapıyım sorna bide ağlıyım forumlarda yoo dostum yoo bunu istemeye hakkınız hakkımız yok blizzard ne verirse yiycez bkz pre tbc feral druidler şaka gibiydi

yalvarırım 1. mesajı oku, ingilizcen varsa git verdigim linkte ne yazdıgımı oku ve yalvarırım düzgün adam gibi bi cvp ver.

BEN ASLA BLİZZ İN ŞU ANDA YAPMAK İSTEDİGİNİ İSTEMEDİM Bİ DRUİD İÇİN.

ok?
Sosyal ağlarda paylaş

yannız gözden kaçan bişii var sanırım blizzard daha önce soyle bi acıklama yapmıştı , artik druidlere özel feral gear yapmayacaz , rogue ile ortak paydada buluşacaklar diye...

yani öküzümsü armor rakamlı druid gearları göremeyeceğiz (normal stats nerfi dısında bu gear deişiminide unutmayın)

üstüne crit immune cok kolay olunuyordu bununla ilgili düzenleme yapacağız dedilerdi druidler icin yani o 12% , 20% dmg reduction ekstra bişey olmayacak fikrimce cok da bi parlak gelecek göremiyorum druid feral açıdan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...