Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bayaadır Foruma Okuyucu Olarak Katılmak

Baluu

Öne çıkan mesajlar

hayır o kadar takip ediolar, sonra foruma üye olunca hiç bi geyiği yakalayamıoyorlar ne bılıyım ''voys sen şimdi böyle dionda, yıllar önce başka konuşuodun'' falan gibi ayarda veremıo. ben hiç bılmıo olsam 2 yıl gözlemlerdim sizi. biriktirir biriktirir,

size bazı laflar hazırladım

diye topic açardım
Sosyal ağlarda paylaş

ben kayıt olduğum tarihten herhal 3-4hafta önce gördüm burayı. daha önce görmüşsem bile hatırlamıyorum şimdi. hatırladığım çizim var sadece hatta hiredgun daesunun yaptığı bi çalışmayı göstermişti.. yamulmuyorsam soldier mıydı medic miydi...

bileğimi sakatlayınca eve kapalı kaldıydım, canım sıkıldığı için girmiştim.. arkadaşlardan james jersey de sonradan üye oldu, ben paso salak saçma yazıyorum diye okuyordu o zamanlar.

nasılsa atılmadım.. ilk attığım mesajlara bakarsanız çok kopuk, ebleh şeyler..

tamamen can sıkıntısıydı. ve hatta değil burası adam gibi hiç bi forumu takip etmişliğim yoktu. öle bişi işte..

portakalda vitamin halinizi bilmem, damdan düşüp geldim, forumlu ben dostum...
Sosyal ağlarda paylaş

He he, yok ya ben öyle sizi süzmedim : )

Paldır küldür girmiştim, uo hakkında bir sorum vardı, sordum, cevabı aldım, sonra bir kaç ay siteyi unutmuştum : )

Bir süre sonra bookmarklarda farkedip tekrar girmiştim, felan..

Aslında son 1-2 sene dışında geçen 3 senelik zamanımda senede 30-40 kez anca ziyaret etmişimdir patiyi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...